55,25 TL
Standart Teslimat : 01 Şubat - 04 Şubat
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

İçindeki Gücün Sırrı Kitap Açıklaması

 

İçinizdeki gücü keşfetmek ve hayatınıza yeni bir soluk getirmek ister misiniz? Cevabınız "Evet." ise İçindeki Gücün Sırrı tam size göre bir kitap. Joseph Murphy, kitabında okurları insan zihnine ve inancına giden uzun ve öğretici bir yolculuğa çıkarıyor. Joseph Murphy; İçindeki Gücün Sırrı ile inançlar ve yaşanılanlar arasında bir bağ bulunduğuna, düşüncelerde yapılan değişikliklerin evrensel ilkeler üzerindeki etkisine dikkat çekiyor. Gelin, saklı kalmış gücünüzü açığa çıkaracak bu kitaba daha yakından bakalım.

 

“İçindeki Gücün Sırrı” adlı kitabı neden okumalısınız?

İnsanların zihinlerinin kontrolünün sadece kendi ellerinde olduğu temeli üzerine yazılan İçindeki Gücün Sırrı; bilinçaltı, ahlaki normlar ve ilişkiler üzerine okurlara iyileştirici ve yenileyici bir bakış açısı getiriyor. Joseph Murphy'nin aynı zamanda psikoloji alanında doktora da yapmış olması, kitabın psikolojik altyapısını oluşturuyor. Yazar, kitabında düşünce düzeyinde psikolojik iyileşmenin yanı sıra fiziksel bir iyileşmenin de var olabileceğine dikkat çekiyor. İçindeki Gücün Sırrı ile bilinçaltının gücüne tanıklık edeceksiniz. Çok okunan ve çok satan yazarlar arasında yer alan Joseph Murphy, kişisel gelişim ve psikolojiyi harmanladığı bu eserinde okurları insan zihnine ve davranışların kökenine doğru bir yolculuğa çıkarıyor. İçindeki Gücün Sırrı, motivasyonunu ve inancını kaybeden herkes için yol gösterici olan ve ihtiyaçlara yönelik çözümler sunan bir kitap. Murphy, okurlara "Mutlu ve huzurlu bir hayat nasıl yaşanır?" konusunda çözüm önerileri sunuyor. Düşünce şeklinizi değiştirirseniz hayatınız değişebilir ve onu yönetecek gücü içinizde bulabilirsiniz. Bilinçaltınızdaki inançları değiştirmek, hayatın gücünü elinizde tutma imkânı veriyor. Yazar; bu değişim için gereken metot, teknik ve prensipleri akıcı bir dille okurlara sunuyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Bilinçaltının Gücü serisi ile uluslararası tanınırlığa sahip olan Joseph Murphy, en bilinen ve en çok okunan kişisel gelişim yazarları arasında yer alır. Joseph Murphy; yazar olması dışında eczacılık, rahiplik gibi birçok meslek kolunda çalışır ve insanları daha yakından gözlemleme fırsatı bulur. Editörlüğünü Buse Turan'ın yaptığı ve Olimpos Yayınları tarafından 2018 yılında okurların beğenisine sunulan İçindeki Gücün Sırrı; Yasemin Bayraktar tarafından Türkçeye çevrilir. Toplam 208 sayfadan oluşan eser, içindeki gücü keşfetmek isteyen okuyuculara ışık tutar.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Joseph Murphy’nin İçindeki Gücün Sırrı kitabını beğendiyseniz yazarın Bilinçaltının Gücü-Zihinsel ve Bedensel İyileşme, Bilinçaltının Gücü-Farkındalık ve Keşfetmek Üzerine ve İnancın Büyüsü-Düşüncenin Yaratıcı Gücüne Dair Çığır Açan Bir Klasik adlı kitaplarına da göz atabilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

15.03.2022

Güzel kitap

Çok faydalı bir kitap

26.04.2019

İçindeki gücün sırrı

Joseph Murphy’nin yine eşsiz analizleri ve akıcı anlatımı ön planda!Kesinlikle tavsiye ederim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.