83,3 TL
Standart Teslimat : 04 Şubat - 07 Şubat
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

İçindeki Devi Uyandır Kitap Açıklaması

 

Hayatı yeniden biçimlendirmek için yeni keşiflere yönelirken bir yol haritasına sahip olmak istemez miydiniz? Beyninizi şartlandırarak hayatınızdaki zorluklarla kolayca mücadele etmek için pusulaya sahip olmak harika bir fikir, değil mi? Amerikalı Yazar Anthony Robbins, kitabında buna yönelik faydalı tüyolar veriyor. Kişisel gelişim kategorisindeki kitapta genel olarak zihinsel ve duygusal açıdan kişinin kendi kendine oluşturduğu zorlukları ya da engelleri aşabileceği metotlar işleniyor. Yaşamınızda yol haritası olacak bu kitabın içeriğine gelin, bir göz atalım.

 

"İçindeki Devi Uyandır" adlı kitabını neden okumalısınız?

İçindeki Devi Uyandır kitabını okuduğunuzda, farkında olmadan, hayatınızı yönlendiren ön yargılarınızı kırmaya bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Bunun nedeni, kitabın tamamında insanların yaşamlarında mücadele etmekten yorulduğu zorlukları aşmak için pratikler yaptırılması. Sayfaların arasında, doğru olmayan tutumlarınızı kalıcı olarak değiştirmek için alıştırmalar var. Kitaptaki bölümleri sırasıyla okuyup bu alıştırmaları özümsedikten sonra yeni kazanımlar kişisel gelişiminize katkı sağlıyor. Böylece günlük hayatınızın verimliliği artıyor ve karmaşa anında doğru analizler yapabiliyorsunuz. Bu kitap bir nefeste okuyup kenara konulacak türde bir çalışma değil! Uygulamalı bölümler içerdiği için dikkat kesilerek okunmalı ve üzerinde düşünülmeli. Çok basit ama bir o kadar da etkili yöntemler içeren bu kitap, sınırlarını aşmak isteyen okurlar için harika motivasyon kaynağı!

 

Bunları biliyor muydunuz?

Anthony Robbins, kişisel gelişim alanında önemli çalışmalara imza atmış bir motivasyon konuşmacısı. Yazar kaleme aldığı kitaplarının yanı sıra verdiği seminerler ile de pek çok insana ulaşıyor. Robbins, milyonlarca kişi tarafından ilgiyle takip ediliyor! İçindeki Devi Uyandır kitabının ilk baskısı 1997 yılına ait. 631 sayfadan oluşan kitap Belkıs Çorakçı Dişbudak'ın çevirisiyle İnkılâp Kitabevinden çıktı. Yazar Anthony Robbins'ın bu kitabı yazdığında, alanında yaklaşık 20 yıllık bir tecrübeye sahip olduğunu göz önünde bulundurmak gerekir! Kitabı sakin ortamda okumanız ondan üst düzeyde verim almanızı sağlar. Bu yüzden kitabı okurken kısık sesle rahatlatıcı ve motivasyon verici müzikler dinleyebilirsiniz. Ayrıca yazarın 2010 yılından itibaren çeşitli dizi girişimleri ve belgeselleri var. Bunlardan en ünlü olanı 2016 yılında gösterime giren "Tony Robbins: I am Not Your Guru" (IMDb: 6,6/10) isimli belgesel. Belgesel 190 ayrı ülkenin diline çevrilmesi sayesinde geçmişten günümüze hâlâ geniş kitlelere ulaşıyor.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

 

Yazarın 1986-2022 yılları arasında tam 60 adet kitabı bulunuyor! İçindeki Devi Uyandır kitabından sonra dilerseniz yazarın çok beğenilen Sınırsız Güç, Bir Dosttan Pusulalar ve Dev Adımlar kitaplarını da keyifle okuyabilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

28.07.2019

Kendini geliştirmek isteyenler için

İçindeki bilgiler biraz sıradışı ama farklı bir pencerede yorumlamış okunması gerekir

10.02.2019

devam et

dünya döndüğü sürece bir rutin olarak her hedef için türlü çeşit engelleri aşman gerekecek; hedefin ne denli büyükse engelleri aşmak o denli zor olacak. o büyük engelleri aşmak için aynı engeli aşmış; o engelin tepesinde durup sana bir elin yardım etmesini istiyorsan o el bu kitaptır. bıkmadan sıkılmadan sana yardım edecek ve kulağına şunu fısıldayacak: devam et...

28.11.2016

Muhteşem bir kitap

Bu muhteşem kitap her evde bulunmalı ve okunmalı. Başarınızı çok etkiler. Yalnız baskı ve sayfa tasarımını beğenmedim biraz sıkışmış duruyor umarım sonraki baskılarda düzelecek.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.