Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Hollywood Daha Beyaz Yıkar Kitap Açıklaması

Kitaplarıyla reklam dünyasının gurusu olarak kabul edilen ve Fransa’nın en çok konuşulan figürlerinden biri olan Jacques Séguéla bu baskıda elinizdeki kitap için özel olarak ön söz yazdı. Kendisi, François Mitterand için yaptığı kampanya ile siyasal reklamcılıkta başarısını da ortaya koyarak reklam camiasında tabuları yerle bir eden reklam devrimcisi. Bugün marketlerde satılan markasız (çoğunlukla market markası olarak bilinen) ürünlerin fikir babası ve yaratıcısı...
Marilyn’i azize, Woolite’i havari olarak ele alan bu kitap; Marlboro, John Wayne, Coca Cola, Woody Allen gibi uzun yürüyüşün amentüsüyle karmakarışık gidiyor. Bu andan sonra Séguéla için iletişimi çözmek demek, yıldızların gizli yüzlerini keşfetmek için Hollywood kulislerine girmek demektir.
“Hollywood Daha Beyaz Yıkar” size sekizinci sanatın kapılarını açıyor. Reklamcılar için rehber niteliği taşıyan kitap, aynı zamanda büyük bir aşk romanıdır. Jacques Séguéla’nın yürek yakan bir kadına, yaşamının kadınına karşı, reklama karşı duyduğu aşkın romanı.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.