47,25 TL
Standart Teslimat : 28 Eylül - 01 Ekim
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Hippi - Yeşil Kapak Kitap Açıklaması

 

1970 yılının Eylül ayında, dünyanın merkezi olma şerefi için yarışan iki mekân vardı: Londra’daki Piccadilly Circus ve Amsterdam’daki Dam Meydanı... 1970 yılının Eylül ayında uçak biletleri ateş pahası olduğundan uçakla seyahat ancak elit kesim için mümkündü. Gençlerden oluşan muazzam bir kitle içinse durum farklıydı. 1970 yılının Eylül ayında dünyaya kadınlar hükmediyordu… Genç hippi kadınlar demek belki daha doğru olur...

1970 yılının Eylül ayında herkesin paranormal güçleri vardı, olmayanlar da sahip olma yolundaydı…

1970 yılının Eylül ayında, yazarlık hayalleri kuran Paulo, özgürlük peşinde dünyayı dolaşırken Karla’yla karşılaşınca ikisinin de yaşamı kökten değişecekti; Peru’nun kayıp şehirleri, Brezilya’nın zindanları, Amsterdam’ın arka sokakları, İstanbul’un çarşıları bir bütünün parçaları haline gelecekti…

Paulo Coelho’nun kendi yaşamöyküsüne belki de en yakın eseri Hippi, başka bir dünyanın mümkün olduğuna inanan barışçıl bir neslin arayış ve dönüşüm öyküsü.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

23.11.2020

Bir Simyacı değil.

Yazarın hayatından kesitler sunan bir kitap. İlk olarak Simyacı'yı okumuşsanız bu yazardan beklentinizi karşılamayabilir. Ancak yine de ilgi çeken konular barındırıyor. Yine bir arayış hikayesi diyebiliriz.

03.12.2018

Keyifli

Yazarın kitaplarındaki kalite çok yakalanamamış. Hayatından bir kesiti anlatması ve gerçek olaylara dayanması nedeniyle yazarı seviyorsanız okunabilir fakat favori kitabım diyemem.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.