74,75 TL
Standart Teslimat : 02 Aralık - 05 Aralık
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Her Güne Bir Yasa Kitap Açıklaması

 

Kim daha güçlü olmak istemez ki?

Ya da kendini daha iyi kontrol etmek?

Kim hayatta basarıya ulasmak istemez?

Size bir sır verelim, su anda tüm bunların anahtarını elinizde tutuyorsunuz.

New York Times çoksatan listesinin bir numaralı yazarı ve dünyanın önde gelen güç ve strateji uzmanı Robert Greene, yirmi yılı askın süredir milyonlarca insana yol gösteriyor. Simdi, onun bes kitabından derlenen alıntılar ile daha önce hiç yayımlanmamıs eserlerini bir araya getiren Her Güne Bir Yasa, Robert Greene’nin kolay anlasılır ve bilgelik dolu yasalarını tek bir kitapta okurla bulusturuyor. Yılın her günü için özel olarak seçilmis yasaları, okuyucuların yasam savasında görmezden gelemeyecekleri, her gün sadece birkaç dakikalarını ayırarak okuyacakları sekilde sunuyor.

Kitaptaki her bölüm bir aya denk geliyor ve her ay dikkat çekici bir tema etrafında sekilleniyor: güç, bastan çıkarma, ikna, strateji, insan dogası, toksik insanlar, kontrol, ustalık, psikoloji, liderlik, zorluklar ve yaratıcılık. Tolstoy, “Her gün çalısma, her insan için gereklidir,” der. Büyük yazarın da dedigi gibi her gün çalısmayı tesvik eden yapısıyla bu kitap, Greene’yle yeni tanısacak okurlar için bir giristen çok daha fazlası, yazarın kitaplarındaki hayat derslerini içsellestirmeye yardımcı olacak bir yol haritası. Hayat mücadelesinde size ömür boyu eslik edecek, kendi kaderinizi yazarken dönüp tekrar tekrar okumak isteyeceginiz esaslı bir kılavuz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.