Ürün geçici olarak temin edilememektedir
;

Hayatını Baştan Yaz - Kendini Dönüştürme Sanatı Kitap Açıklaması

 

HERKES KENDİ HAYATININ KAHRAMANI!
Hayatın kaosu, koşturmacası içinde hep unuttuğumuz bir gerçek bu. Oysa anlamlı, mutlu, sahic bir ömür sürmenin önkoşulu bu gerçeği hep akılda tutmak. Evet, herkes kendi hayatının kahramanı. Ve hikâyenizin, bu hayatın başrolü de senaryo yazarı da sizsiniz!
Hayat yolunda en baştan en sona yanınızda olacak tek kişi yine sizsiniz, kendinizsiniz. Bu da kendinize değer vermek için en önemli sebebiniz. Belki bugüne dek yazılmış olan kısımda sizin arzunuz dışında şeyler oldu, belki koşullar tam da istediğiniz gibi özgürce yaşamanıza izin vermedi, ama bundan sonrası için her şey sizin elinizde.
Hayatınızı baştan yazmak sizin elinizde!
Nasıl mı? İşe kendimizi tanımakla başlayacağız. Sonra 101 adımda yaşamak istediğimiz hayatı kurgulayacağız. Dilerim ki kitabım hem kendinizi tanıma yolculuğunda hem de hayallerinizdeki hayatı yaratmada en büyük rehberiniz olacak.
Hadi alın kalemi elinize. Başlayın yaşamak istediğiniz hayatı yazmaya….

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.