28,8 TL
Standart Teslimat : 22 Ağustos - 25 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Hayatı Sessize Alma Vakti Kitap Açıklaması

 

Hayatınızın bir koşuşturma içinde geçtiğini düşünüyor musunuz? Peki, bu telaşta kendinizi unuttuğunuz veya güzel şeyleri kaçırdığınız oluyor mu? Göremediğiniz gerçekleri görmek istiyor, başkalarını değil de kendinizi dinlemeniz gerektiğini düşünüyor, hayatta kaybeden değil kazanan olmayı seçiyorsanız Hayatı Sessize Alma Vakti yolunuza ışık tutuyor. Sadece birkaç dakika hayatı sessize alarak çevrenizin gürültüsünü biraz erteleyebilirsiniz. Gelin, Kinsun'un okuyucuların beğenisini kazanan Hayatı Sessize Alma Vakti kitabının içeriğini birlikte inceleyelim.

 

"Hayatı Sessize Alma Vakti" adlı kitabı neden okumalısınız?

Yazarın sade ve anlaşılır anlatımıyla kaleme aldığı Hayatı Sessize Alma Vakti kitabını sıkılmadan okuyacak, bitmesini istemeyeceksiniz. Her satırın altını çizerek kendinize notlar alacağınız eser, baş ucu kitabı olacak nitelikte. Herkesin hayatı boyunca yetişmeye çalıştığı bir yerler oluyor. İş, okul, ev fark etmeksizin hep ulaşılmaya çalışılan yollar olduğunu; bu maraton içinde insanın kendini unuttuğunu konu alan bu kitap ile ertelediğiniz hayatın ne kadar kıymetli olduğunu anlayacaksınız. Eser; hayat telaşında biraz da olsa durup dinlenmek gerektiğine, hayatta karmaşanın hep var olacağına, bu uzun yolda insanların nefes almak için kendine izin vermesi gerektiğine değiniyor. Yazar; zihninizi meşgul eden düşünceleri bir kenara bırakıp kendinize dönmeniz, sessizlikten güç almanız gerektiği mesajını veriyor. Başkalarının düşünceleri çoğu insan tarafından önemseniyor ve insanlar o düşüncelere göre şekil alıyor ama insan, önemli olanın kendisi olduğunu unutuyor. Kitap, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayarak size yenilenme fırsatı sunuyor. Öncelikler önemli olsa da kişinin kendisini mutlu etmeden hayatta başarılı olamayacağını okurlara gösteren eser; harekete geçmek için aradığınız her şeyi içinde barındırıyor. Artık bu düzenin değişmesini ve hayata farklı bir pencereden bakmayı istiyorsanız Hayatı Sessize Alma Vakti kitabını mutlaka okumalısınız.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Hayatı Sessize Alma Vakti'nde küçük testler, alıntılar ve gerçek hayattan kesitler bulunduğunu biliyor muydunuz? Destek Yayınları imzası taşıyan Hayatı Sessize Alma Vakti, 208 sayfadan oluşur. Eser, çeşitli sorular sorarak okurların bu soruların cevaplarını düşünmesini sağlar. Hayatı Sessize Alma Vakti kitabında yazar, Kinsun takma adını kullanır ve hayatı hakkında hiçbir bilgi bulunmaz. Yazar Kinsun, okurlarını kim olduğu hakkında merak içinde bırakır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Yazarın Hayatı Sessize Alma Vakti kitabını okuduktan sonra dilerseniz 2020 yılında okurlarıyla buluşan çok satan kişisel gelişim kitabı Pes Etme Mucizeler Yolda'yı veya çok sevilen bir diğer eseri Yol Senin İçinde'yi okuyabilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.