28,8 TL
Standart Teslimat : 16 Ağustos - 19 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Hayat Kaybettiğin Yerden Başlar Kitap Açıklaması

 

Kaybettiğiniz yerden yeniden başlamak ister misiniz? O zaman Hayat Kaybettiğin Yerden Başlar, tam size göre bir kitap. Hayat Kaybettiğin Yerden Başlar; kişisel gelişim, öz güven ve motivasyon konusunda okurlarına altın değerinde tavsiyeler veren, bir çırpıda okuyabileceğiniz nadide bir eser. Hikâyeleri ve sade anlatımı ile dikkat çeken Hayat Kaybettiğin Yerden Başlar, okurlara güven ve insan ilişkileri konusunda farkındalık katıyor. Hayatta başarılar kadar başarısızlıkların da var olduğunu ve önemli olanın başarısızlıklar karşısında yeniden ayağa kalkmak olduğunu öğreten kitap, okurlara pes etmemeyi ve kendilerine karşı dürüst olmaları gerektiğini gündelik hayat içinden hikâyelerle anlatıyor. Samimi ve akıcı anlatımı ile yediden yetmişe herkese hitap eden yazar Miraç Çağrı Aktaş, kaybetmek ve vazgeçmek arasındaki ince çizgiyi alıntılar ve gerçek hayattaki örneklerle okuyucu karşısına çıkarıyor.

 

"Hayat Kaybettiğin Yerden Başlar" adlı kitabı neden okumalısınız?

Miraç Çağrı Aktaş’ın "Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin." alt metniyle kaleme aldığı Hayat Kaybettiğin Yerden Başlar; kayıpların kazanca dönüşebileceğini anlatan, umut verici bir yapıt. Eser; eksiklere, yaşanmışlıklara ve her şeye rağmen yeniden başlama cesareti göstermeyi başaranlara zafere giden yolda ışık olmayı başarıyor. Her yaştan okura hitap eden Hayat Kaybettiğin Yerden Başlar; sevmeye, sevilmeye ve insan olmaya dair anlatımı ve akıcı üslubuyla deneme ve kişisel gelişim türünün güzel örneklerinden biri olmayı başarıyor. Yürüdüğünüz yolda yalnız olduğunuzu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kitap, herkesin aynı yollardan geçtiğini ve her zaman yeniden başlamak için bir şans olduğunu okuyucuya gösteriyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Bana Seni Seviyorum Deme serisi ile üne kavuşan Miraç Çağrı Aktaş'ın 200 sayfalık sıcacık kitabında her okur kendinden bir parça bulur. İndigo Kitap tarafından 2021 yılında yayımlanan Hayat Kaybettiğin Yerden Başlar; basıldığı ilk andan itibaren büyük ilgi gören, hayatın içinden bir eser. Her insanın değerli olduğunu ve hayata umutla bakması için emek vermesi gerektiğini anlatan Hayat Kaybettiğin Yerden Başlar'ın genç yazarı Miraç Çağrı Aktaş, bir baş ucu kitabı olan eserinde okurlara yeniden başlamak ve kayıplarını kazanca dönüştürmek için bir fırsat kapısı aralar.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Miraç Çağrı Aktaş’ın İndigo Kitap etiketiyle yayımlanan toplam yedi kitabı bulunuyor. Hayat Kaybettiğin Yerden Başlar kitabını beğendiyseniz yazarın Kendine Hoş Geldin, Bana Seni Seviyorum Deme Sev, Bana Seni Seviyorum Deme Hissettir ve Sen On Yedi Yaşımsın adlı eserlerine de göz atabilir, farkındalık kazanmaya devam edebilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

16.03.2022

Hayat Kaybettiğin Yerden Başlar

Bir arkadaşımın Instagram hikayesinde görüp almıştım. Giriş kısmını okudum. Kolay anlaşılabilir bir dili var. İçerik anlamında  okunması gerekenler listesinde yer alması gerekli. Okumayanlar için çok fazla ipucu vermim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.