66,5 TL
Standart Teslimat : 01 Nisan - 04 Nisan
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Hatalar Kitabı Kitap Açıklaması

 

Çocuğunuzla birlikte bambaşka dünyalara yolculuğa çıkmaya ve bildiklerinize farklı bir pencereden bakmaya ne dersiniz? Corinna Luyken yazdığı Hatalar Kitabı ile okuruna, hata yapmanın verdiği öz güven kırıklıklarını onarma yolları gösteriyor. Eser; keşfetmekten kaçar hâle gelen yetişkinlere ve henüz yolun başındaki çocuklara yaşamın ayrıntılarını bambaşka yönleriyle göstermeyi amaçlıyor. Hatalar Kitabı; şaşırtıcı çizimleri, eğitici hikâyesiyle hem çocukların hem yetişkin okurların hayata baktıkları pencereyi değiştiriyor. Gelin, Corinna Luyken'in heyecan verici hikâyesi ve eğlenceli çizimleriyle dikkat çeken Hatalar Kitabı'na daha yakından bakalım.

 

"Hatalar Kitabı" adlı kitap, çocukların gelişim sürecine nasıl katkı sağlar?

Corinna Luyken, Hatalar Kitabı eserini 4 yaş ve üzerindeki çocuklar için kaleme alıyor. Hatalar Kitabı, çocuklar kadar yetişkinlerin de ihtiyaç duyduğu ve keyifle okuyacakları bir eser. Okurlar bu eser ile yaratıcılıklarının, keşfetme arzularının önündeki ön yargı duvarlarını yıkmak için bir yolculuğa çıkıyor. Corinna Luyken, Hatalar Kitabı ile okurlarına; yapılan hataların insanı besleyen bir yönü olduğunu gösteriyor. Luyken, anlaşılır bir dil ile kaleme aldığı hikâyesinde büyük acemiliklerin, gözlerde büyüyen hataların parlak ilham kıvılcımlarına, yepyeni birer fikir tohumlarına dönüşmesini şaşırtıcı bir biçimde okuyucusuna gösteriyor. Mükemmeliyetçi bir tutuma sahipseniz ve bunun günlük yaşamınızı etkilediğini düşünüyorsanız Hatalar Kitabı tam size göre! Hatalar Kitabı'nın oyunlarla dolu metni, büyüleyici çizimleri okurken sizi içine çekecek. Çocuğunuzla birlikte sayfaların içerisinde kaybolurken hem kaliteli vakit geçirecek hem zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyeceksiniz!

 

Bunları biliyor muydunuz?

Corinna Luyken'in yazdığı Hatalar Kitabı'nın, İtalya'nın Bologna kentinde gerçekleşen bir törende dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan Opera Prima Ödülü de dahil olmak üzere pek çok ödüle layık görüldüğünü biliyor muydunuz? Kaleme aldığı Hatalar Kitabı'nın aynı zamanda çizeri de olan Corinna Luyken; büyüleyici çizimleri ile hataların insana katkılarını gözler önüne sererek hem çocukların hem yetişkinlerin yaratıcı yönlerini ortaya çıkarır. Corina Luyken'in Hatalar Kitabı adlı eserinin ilk baskısı Abm Yayınevi tarafından 2017 yılında yapılır. Çocuğunuz ile geçirdiğiniz zamanı keyifli ve kaliteli bir hâle dönüştüren Hatalar Kitabı, toplam 48 sayfadan oluşur.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Corinna Luyken'in kaleminden çıkan Hatalar Kitabı adlı eseri beğendiyseniz yazarın Eksik Parça yayınları tarafından okurlara sunulan diğer kitaplarına da mutlaka göz atmalısınız. Tüm okurlarını sevginin ve kendini koşulsuz kabul etmenin yoluna çağırdığı Kalbim ve katmanlardan oluşan her canlının birbirine bağlılığı üzerine yazılan İçimdeki Ağaç eserlerini inceleyebilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

23.03.2021

Tavsiye ederim

Az yazılı, bol resimli , resimlere bakarak üzerine uzun uzun konuşabiliyoruz. Sanırım benim ilgimi çocuklardan daha çok cekti. Hataları nedeniyle canları sıkıldığında tekrar açıp, üzerine konuşmayı düşünüyorum

26.12.2020

Tavsiye ederim.

Kızımın resime ilgisi olduğu için aldım.Cok sevdik.Resim yaparken bir hatayı farklı yorumlamayı öğretti.Tavsiye ederim.

25.11.2020

tam aradığım kitap

hataların da güzel sonuçlar doğurabileceğini göstermesi adına oğlum için etkili bir kitap olacağını düşünüyorum...

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.