Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Hasat Kitap Açıklaması

 

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden) 

 

 

Tess Gerritsen adını tüm dünyaya duyuran roman

Dizlerini karnına çekip, kollarını kendine dolayarak oturdu. Tuhaf bir titreme sarmıştı vücudunu, uğraşsa da engel olamıyordu. Soğuktan değil, ruhunun ta derinliklerinden gelen sarsılmalarla dişleri takırdıyordu. Gözlerini kapattığında o gece gördükleri canlandı zihninde. Nadiya bir ışık bulutunun üstünde adeta yüzerek güverteyi geçti. Helikopter, kapısı açık onu bekledi. Nadiya eğildi, uzanarak pilota bir şey verdi.

Bir kutu.

Yakov iyice büzüştü ama titremeleri durmadı. İnleyerek başparmağını ağzına götürdü ve emmeye başladı.

Abby DiMatteo geleceği parlak, başarılı bir hekimdir. Boston Bayside Hastanesi’nin organ nakli ekibine kabul edilince dünyalar onun olur. Ülkenin en seçkin cerrahlarıyla birlikte çalışacaktır artık. Ancak bu mutluluğu, kalp nakli bekleyen on yedi yaşındaki hastası için uygun bir kalp bulunduğu halde, organın başka bir hastaya, hem de nakil listesinde adı daha alt sıralarda olan varlıklı bir kadına tahsis edilmesiyle bozulur. Ortada ciddi bir adaletsizlik vardır ve Abby bu adaletsizliğin üzerine gitmeye kararlıdır. Ancak şahit olduğu bu olay, buzdağının sadece görünen kısmıdır. Genç kadın daha da derinlere daldıkça akıl almaz gerçeklerle karşılaşacak, en yakınındaki insanlar bile onun için büyük bir tehlike kaynağı haline gelecektir.

Hasat soluğunuzu kesecek.

- USA Today - 

Gerilimin ve korkunun en uç noktalarında dolaşacaksınız.

- Chicago Tribune - 

 

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

20.02.2021

Bir Solukta Okuyacaksınız

Tess'in çoğu kitaplarını okudum. Hikayesi, karakterleri, kurgusu inanılmaz güzel ve yine çok akıcı bir üslupla ele alınmış bir kitap. Elinizden bırakamayacak, bir solukta okuyacaksınız. Kesinlikle tavsiye ederim.

19.02.2021

Sürükleyicisi

Gerritsen’in sürükleyici romanlarından biri. Neden daha önce okumadım diye düşünmedim değil. Gerritsen hayranıysanız mutlaka okumalısınız. Hızlı ve özenli kargo için teşekkürler

14.08.2020

tek solukta okudum

Gerritsen'ın yaklaşık tüm kitaplarını okudum. En güzel kitaplarından biri olduğunu söyleyebilirim, konusu diğerlerinden farklı ve şiddetle tavsiye ederim

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.