118,8 TL
Standart Teslimat : 03 Nisan - 06 Nisan
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Görsel İç Mimarlık ve Tasarım Sözlüğü Kitap Açıklaması

 

Bu kitap iç mimari ve tasarımda sıklıkla kullanılan pek çok terimi içeren bir rehberdir. Avangard'dan Korkuluk'a, Barok'tan Gotik Üslup'a uzanan içeriğiyle iç mimari ve tasarımla ilgilenen herkes için benzersiz bir kaynak olacaktır. Okuyucuya iç mimarlık ve tasarım terminolojisiyle ilgili gelişken bir kavrayış sunmak için her bir terim açıklanmış ve uygun bağlamına yerleştirilmiştir. 250'den fazla sık kullanılan iç mimarlık ve tasarım terimi biçimlendirilmiş ve resimlendirilmiştir. Kitapta, Görünüş, Enstalasyon ve İşlev gibi pretik terimlerden, Konstrüktivizm, Minimalizm ve Biçimselcilik gibi akım ve üsluplara ait modern terminoloji ve kavramlardan, hala kullanılmakta olan pek çok geleneksel terim yer almaktadır.

(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

18.08.2019

Mükemmel kaynak, acınası çeviri

Her iki sayfadan birinde kelime, neredeyse her sayfada anlatım bozukluğu var. Bazı açıklamalarda görsel bile eklememişler ama "aşağıdaki görselde ilgili çalışmayı görebilirsiniz" yazıyor. 2. basımında bari düzeltselermiş.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.