3,5/5 - 72 Kişi Yorum Yap
27,3 TL
42,0 TL %35
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 19 Nisan - 24 Nisan
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Gizli Anların Yolcusu Kitap Açıklaması


Uzun zamandır çıkmadığı yollarda kaybolanların hikâyesi...

Ayşe Kulin yeni romanında aşkın değiştirdiği ve bir daha hiç aynı olmayacak hayatları anlatıyor…

Çağdaş edebiyatımızın en sevilen yazarlarından Ayşe Kulin, Gizli Anların Yolcusu ile bir kez daha okurlarını şaşırtıcı gerçeklerle yüzleşmeye zorluyor. Bu kitap yerleşik ve düzenli hayatlarımızın nasıl da pamuk ipliğine bağlı olduğunu, bir anda yıkılıp gidebileceğini gösteriyor bize... Acı bir kaza... Bir anda ağızdan kaçan bir söz... Ansızın yayınevine gelen bir dosya... Birbirine dolanmış eşarplar... Bütün bunlar, aykırı bir aşkın başını ve sonunu belirlemeye yeter mi?

Gizli Anların Yolcusu, pek çoğumuzun anlamakta zorlandığı, yargılamakta ısrar ettiği bir aşkın romanı. Ayşe Kulin her zamanki ustalığıyla yaklaşmaya korkulan bir konunun üstüne giderek tabuları yıkmayı deniyor.

Bu romanda sadece aşkı değil, toplumun zorladığı hayatları, harcanmış çocuklukları, kendi içindeki sırlarla en yakınlarını yaralayan ailelerin öykülerini soluk kesen bir tempoyla okuyacaksınız.Sayfa Sayısı: 432

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları

 

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Eşcinselliğe düzcinsel bakışın romanı 
küçük İskender

İran’la bu topraklar arasındaki fark, eşcinsellerin halka teşhir için meydanlarda asıldığı vinç kadardır sadece. Bu topraklarda travestiler, transseksüeller öldürüldü mü insanlar bayram yapar. Ve siz yazdığınız romanda bir eşcinseli yükselme hırsı içinde, dini imanı para ve şöhret olan, marka meraklısı, âşık da olsa başkalarıyla yatarak bedensel hazlarına tutsak düşen bir kurban, tasarladığı edebi metinde kendi hayatını ortaya koyarak diğerlerini de yakan biri diye gösterirseniz ve kurtuluşu intiharsa, cinayetse, eşcinsellikle tanışması illaki çocukken tecavüze uğraması ise, durum vahimdir. 
.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016
Puanlamalar
%62,7
%19,4
%6
%1,5
%10,4
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

15.04.2020

Serinin ilk kitabı

Başladığınız andan itibaren sizi alıp gerçeklerle yüzleştiren, sürükleyici ve merak uyandıran bir eser. Sorularınıza cevap alabilmek için diğer üç kitabı da okumanız gerekmekte.

09.01.2015

mutlaka okunmalı

Sınırlarımı kaldıran ön yargılarımı sorgulatan bu seriye sonuncu kitap olan ÿ"Dönüşÿ" ile başladım. Harika bir kurgu, ve olaylara herkesin gözünden bakmanızı sağlıyor. Kesinlikle okunmasını tavsiye ediyorum.  

24.12.2014

deniz

Ayşe Kulin´in yazdığı güzel kitaplardan birtanesi, kitap gayet akıcıydı ve hiç düşünmediğin bir konuyu düşünmeni sağlıyor.Serisi olan boranın kitabı ve dönüş kitaplarını da beğenerek okudum.Teşekkürler Ayşe Kulin

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.