55,3 TL
Standart Teslimat : 19 Ağustos - 22 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Gecikmeli Teslimiyet Kitap Açıklaması

 

Hayat kalitenizi düşüren travma ve hastalıklarınızla yüzleşip onlardan kurtulmak ister miydiniz? Cevabınız "Evet." ise M. Barış Muslu'nun kaleme aldığı Gecikmeli Teslimiyet adlı kitabı bir an önce okumalısınız. Kitaplarıyla kişisel gelişim alanında çığır açan yazar, bu kitabında hem kurucusu olduğu NeuroFormat sistemini anlatıyor hem şahit olduğu iyileşme hikâyelerini okurlarıyla paylaşıyor. Dilerseniz bu ilgi çekici kitabın içeriğinden biraz bahsedelim.

 

"Gecikmeli Teslimiyet" adlı kitabı neden okumalısınız?

M. Barış Muslu'nun beşinci kitabı olan Gecikmeli Teslimiyet, 248 sayfadan oluşuyor. Tüm kitaplarında kurucusu olduğu NeuroFormat sistemini farklı yönleriyle ele alan yazar, bu kitabında NeuroFormat sisteminden daha çok bu sistem sayesinde iyileşen insanların hikâyelerine yer veriyor. Yazar; iyileşme hikâyelerine geçmeden önce bilinç, bilinçaltı, haz, korku, hayal ve gerçek gibi kavramları detaylı olarak açıklıyor ve bu kavramlarla beyin arasında nasıl bir ilişki bulunduğunu anlatıyor. Ayrıca NeuroFormat sisteminin kilit noktaları olan duygular ve koşullanmanın önemine de dikkat çekiyor. Son olarak ise temel travmalardan bahsediyor ve NeuroFormat sistemi sayesinde gerçekleşen iyileşme hikâyelerine geçiyor. İyileşme hikâyeleri paylaşılan kişiler arasında hem çocuklar hem yetişkinler yer alıyor. Ayrıca iyileşme hikâyeleri; göz bozukluklarından diş sorunlarına, saç beyazlamasından kilo problemine kadar pek çok meseleyi kapsıyor. Yazar, iyileşme hikâyelerini kaleme alırken kişilerin mahremiyetini korumak amacıyla isimlerini değiştiriyor ve kitap boyunca samimi bir dil kullanarak okurla arasında güvenli bir bağ kuruyor. NeuroFormat sistemiyle ilgili bilgiler ve iyileşme hikâyelerinin yanı sıra kitabın sonunda hangi hastalığın hangi travmadan kaynaklanabileceğine dair kapsamlı bir liste bulunuyor. Siz de bu kapsamlı liste sayesinde çeşitli rahatsızlıklarınızın hangi sebeplerden kaynaklanabileceğine dair fikir edinebilir, geçmişte kaldığını düşündüğünüz travmalarınızın farkına varabilirsiniz. Farklı kişilerin yaşadığı iyileşme hikâyelerini okuyarak sorunlarınızla yüzleşebilmek için ihtiyaç duyduğunuz cesareti kazanabilir, güzel bir başlangıç için ilk adımı atabilirsiniz. NeuroFormat sistemini sabır ve inançla uygulayarak yeni bir iyileşme hikâyesinin başkahramanı olabilirsiniz!

 

Bunları biliyor muydunuz?

NeuroFormat sisteminin kurucusu M. Barış Muslu'nun Gecikmeli Teslimiyet adlı kitabını iyileşme mucizesinde bir üst sürüme geçiş olarak nitelendirdiğini biliyor muydunuz? Yazarın NeuroFormat 2.0 olarak nitelendirdiği kitap, ilk kez 2021 yılında Doğan Kitap tarafından yayımlanır. Kitabın editörlüğünü Handan Akdemir üstlenirken kapak tasarımını ise Feyza Filiz yapar.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

M. Barış Muslu'nun Gecikmeli Teslimiyet adlı kitabının yanı sıra yayımlanan 5 kitabı daha bulunuyor. Dilerseniz bu kitabı okuduktan sonra yazarın Beynine Format At, Sağlığına Format At, Yıka Beynini, Neuro Aşk ve Anne Beni İyileştir adlı diğer kitaplarını da okuyabilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.