34,0 TL
Standart Teslimat : 05 Ekim - 08 Ekim
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Fırıldak - Yükseklerde Kuş Da Bulunur Sürüngen De Kitap Açıklaması

 

Avni bu; hepimizin tanıdığı, bildiği, çevremizde yüzlercesi binlercesi bulunan fırıldaklardan biri. “Onlardan sakının” diyeceğim ama nasıl sakınacaksınız? Genellikle sevimli, çoğu zaman nazik ve yardımsever, çoklukla iş bitiren olarak çıkarlar karşınıza. Bağrınıza basar, sizden biri sayarsınız. Komşunuzdur, iş arkadaşınızdır, ticari ortağınızdır, belki de sevdiğinizdir. Bilemezsiniz, çoğu zaman keşfedemezsiniz. Ama o oradadır, yakınınızdadır. Karakterinin gereklerini yapmakta, planlarını oya gibi işlemektedir. Sizin Avninizi bilemem. Bu anlattığım, benim Avnimdi.

Romanın kahramanını böyle tanımlayan yazar:

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Devletin yurtiçi ve yurtdışı kadrolarında değişik görevlerde bulunmuştur. Müfettişlik, Genel Müdür Yardımcılığı, Genel Müdürlük ve Müsteşar Yardımcılığı görevlerinin ardından Ulaştırma Bakanlığı ve Dış Ticaret Müsteşarlığı görevlerini de üstlenmiştir. Devlet ve özel sektör kuruluşlarında yönetim kurulu üyeliği ve başkanlığı da yapmıştır. Türk Dışticaret Vakfı ile Dünya Türk İşadamları Vakfı´nın kurucusu ve başkanıdır. Dünya Türk İşadamları Kurultayları´nın kurucusu ve uygulayıcısıdır. Çok sayıda yayınlanmış makalesi, “Sen İşini Kış Tut Yaz Çıkarsa Bahtına” ve “Bir Bürokratın Gözünden Biraz Ordan Biraz Burdan” ismini taşıyan iki kitabı bulunmaktadır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

13.10.2021

Tavsiye Edilir

Düzenbazlıkta, üçkağıtçılıkta tektir,Suyun üzerinde yürür, O ne şanslı köpektir,Bu ayak oyunlarıyla, aşk, para, başarıSorun değildir, yeter ki versin kararı.Çok beğendim herkese tavsiye ederim

10.10.2021

Avniler bitmez tükenmez

Çocuklarımızı sakındığımız avnilerin hikayesi. Adı Ahmet Mehmet Veli Avni… hiç fark etmez. O kadar çoklar ve asla bitmezler. Her zaman da hayatımızda olacaklar

01.09.2021

Akıcı

Akıcı bir hikayeye sahip, sıkılmadan okuyabilirsiniz. Tavsiye ederim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.