4,5/5 - 7 Kişi Yorum Yap
36,5 TL
50,0 TL %27
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 05 Ağustos - 10 Ağustos
Standart Teslimat’ta 50 TL üzeri kargo bedava!

Fırıldak - Yükseklerde Kuş Da Bulunur Sürüngen De Kitap Açıklaması

Avni bu; hepimizin tanıdığı, bildiği, çevremizde yüzlercesi binlercesi bulunan fırıldaklardan biri. “Onlardan sakının” diyeceğim ama nasıl sakınacaksınız? Genellikle sevimli, çoğu zaman nazik ve yardımsever, çoklukla iş bitiren olarak çıkarlar karşınıza. Bağrınıza basar, sizden biri sayarsınız. Komşunuzdur, iş arkadaşınızdır, ticari ortağınızdır, belki de sevdiğinizdir. Bilemezsiniz, çoğu zaman keşfedemezsiniz. Ama o oradadır, yakınınızdadır. Karakterinin gereklerini yapmakta, planlarını oya gibi işlemektedir. Sizin Avninizi bilemem. Bu anlattığım, benim Avnimdi.

Romanın kahramanını böyle tanımlayan yazar:

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Devletin yurtiçi ve yurtdışı kadrolarında değişik görevlerde bulunmuştur. Müfettişlik, Genel Müdür Yardımcılığı, Genel Müdürlük ve Müsteşar Yardımcılığı görevlerinin ardından Ulaştırma Bakanlığı ve Dış Ticaret Müsteşarlığı görevlerini de üstlenmiştir. Devlet ve özel sektör kuruluşlarında yönetim kurulu üyeliği ve başkanlığı da yapmıştır. Türk Dışticaret Vakfı ile Dünya Türk İşadamları Vakfı´nın kurucusu ve başkanıdır. Dünya Türk İşadamları Kurultayları´nın kurucusu ve uygulayıcısıdır. Çok sayıda yayınlanmış makalesi, “Sen İşini Kış Tut Yaz Çıkarsa Bahtına” ve “Bir Bürokratın Gözünden Biraz Ordan Biraz Burdan” ismini taşıyan iki kitabı bulunmaktadır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%71,4
%28,6
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

08.03.2021

Avni

Çağımızın Avnileri düşünülerek mi yazılmış emin olamadım. Hikaye akışında bir yerde şu fikre kapıldım: Avni tam da bu zamanda, şimdi aramızda yaşıyor...Güzel hikaye.Sürükleyici  roman arayanlara tavsiye edilir.

06.03.2021

Tanıdığınız bir karakter

Kitabın dili akıcı, hikaye sürükleyici. Baş karakter Avni tam bir Fırıldak. Tavsiye edilir.

04.03.2021

Tanımadığım bir yazar

Yazarı hiç tanımadan tamamen hikayeyi merak ederek satın aldım. Hikayesi bir karakterin hayatından yola çıkarak başından geçen olaylara karşı tutumu ve hızlı yükselişini anlatıyor. Tavsiye ederim..

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.