3,5/5 - 7 Kişi Yorum Yap
29,2 TL
40,0 TL %27
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 01 Nisan
Standart Teslimat : 03 - 06 Nisan
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Tarih yeniden mi yazılacak?


Kadim Türkler Afrika’dan sonra tüm insanların ataları mı?


Onlar bin yaşına kadar yaşayarak, uzun yaşamın sırlarını öğrenmişler miydi?


Tüm dinler onların Tengri dininden mi türedi?


Hz. İbrahim, Hz. Musa, Hz. İsa, Hz. Muhammet ve Buda Türk müydü?


“Işık doğudan gelir” ne anlama geliyor?


Türkler gelecekte insanoğlunun kurtuluşunda nasıl bir rol üstlenebilirler?


 


Amerika’da doğan ve daha sonra Meksika’ya yerleşen bir yazar, eşinin ani ölümünden sonra ruhunun hep yanında olduğuna ve destek verdiğine inanarak insanlığın ve dünyanın daha iyiye gitmesi için ne yapılması gerektiği konusunda araştırmalar yapmaya başlıyor. Özellikle, Hıristiyanlığın kökenlerini araştırarak işe başlıyor ve çok ilginç bir şekilde araştırmaları onu Türklerin ayak izlerine götürüyor. İlk insanların Türklerle başlayıp daha sonra dünyaya dağıldığını ve ilk konuşulan dilin Türkçe olduğunu, bilimin, felsefe ve dinin yine Türklerden başladığını söylüyor. İnsanların güneşsel enerjiyle nasıl senkronize yaşaması gerektiğini anlatıyor. Şu an insanlığın içinde bulunduğu huzursuzluğun çözümünü ancak Orta Asya ve Türklerin getirebileceğini, daha iyi bir dünya için gerekli açılımları ancak onların yapabileceğini iddia ediyor ve şayet bu olmazsa dünyanın asla huzur bulamayacağını söylüyor. Ayrıca yazar Türklere bir gönderme yapıyor. Nasıl oluyor da doğuştan filozof ve şair olan, Türk kültürünü dünyaya yayan Erke Han’ı bilmiyorlar. Türk dünyası görkemli zaferlerini ona borçludur.


 


Eski uygarlıklarda kullanılan teknolojiye de değinen yazar, insanların onları kullanarak nasıl yüzlerce yıl uzun yaşabileceklerini yazıyor. Gerçeğin Türklerden saklandığını yazıyor. İnsan bu kitabı okuduğu zaman bir Amerikalının nasıl olur da bilmediğimiz geçmişimiz hakkında bu kadar şey bildiğine hayret ediyor.               


 


 (Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%66,7
%16,7
%16,7
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

06.09.2019

Yazarın ebu isimde bir kitabı yok...

Yazarın eserleri arasında bu isimde bir kitap yok. Acaba hangi kitabın çevirisi bu?

10.07.2012

GÜNEŞ DİL GAZINDAN SONRA,TÜRK DİNİ GAZI

Türk Dil Kurumu ilk kurulduğunda ortaya atılan ve Avrupalı dostlarından da büyük destek bulan Güneş Dil Teorisini oluşturdular. Yani bütün dillerin anası Türk dilidir ve Türk dili başka dillerden karışan kelimelerden temizlenmelidir fikri sonra ne oldu türkçemizin zenginliğine katkı yapan binlerce kelime unutturularak yerlerine UYDURMA KELİMELER kondu. Ve şimdi 50 yıl önce yazılmış kitaplarımızı anlayamıyoruz. Bu açıkgöz adamın da yapmak istediği TÜRKLERDEN İSLAM İNANCINI ÇIKARIP YERİNE UYDURUK TÜRK DİNİ YERLEŞTİRMEK. Onun bunu yapabileceğinden değil de idefix' in desteği çok anlamlı.

13.06.2010

Misyoner

Kitapta dişe dokunur bir bilgi bulunmuyor. Aldık, para verdik mecburen okuduk. Ama alanlar emin olun hiç tatmin olmayacaklar.

Bilgi de vermiyor, herhangi bir felsefi soru da yanıtlamıyor. Yazmak için yazılmış bir kitap. Sadece adı ilgi çekici diye alıyor insanlar.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız