4/5 - 7 Kişi Yorum Yap
13,53 TL
19,9 TL %32
Standart Teslimat : 19 Ocak - 22 Ocak
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Eskici ve Oğulları-Midi Boy Kitap Açıklaması

 

Türk edebiyatının büyük ustası Orhan Kemal, en yetkin kitaplarından biri olan Eskici ve Oğulları’nda ekonomik koşulların nasıl da aile bağlarını zorladığını ele alıyor. Edebiyatımızda her zaman emeğin, umudun, aydınlığın yanında tavır almış olan Orhan Kemal, insan eliyle kurulan çarpık düzenin nasıl da insanın kendini yozlaştırdığını en iyi dile getiren yazarlarımızdan biri. Eskici ve Oğullan, ekonomik zorluklar nedeniyle çözülmenin eşiğine gelmiş aile ilişkilerini tüm canlılığıyla gözler önüne seriyor. Orhan Kemal'in kitapları bir okurun hayatta rastlayabileceği o çok nadir hazineler arasında yer alır. Çok az yazar okurunun dünyasında onun kadar iz bırakır, okurunu onun kadar biçimlendirir. Orhan Kemal umudu ve iyimserliği yeniden kazanmamız için yol gösterir bize. Edebiyatımızın en değerli ustalarından biri olan Orhan Kemal'in kitaplarını yayımlamaktan onur duyuyoruz.

(Tanıtım Bülteninden)

Puanlamalar
%28,6
%71,4
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

01.10.2021

Harika

Elinizden bırakamayacağınız çok güzel bir kitap.

27.11.2020

Baş yapıt

Orhan Kemal in daha önce  "Eskici Dükkanı" adı ile yayınlanan kitabı.

25.10.2020

Gayet başarılı

Orhan Kemal'in en sevdiğim eserlerinden birisi, dönemin ruhunu çok güzel anlattığını aynı zamanda da sürükleyici olduğunu düşünüyorum

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.