56,0 TL
Standart Teslimat : 01 Şubat - 04 Şubat
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Eşcinselliğin Tedavisi: Onarım Terapisi Vaka Öyküleri Kitap Açıklaması

 

“Dr. Nicolosi, sadeliği, anlaşılabilirliği ve bütünlüğüyle hem uzmanlar hem de herkes için kıymet dolu bir eser ortaya koydu.”

Toby Bieber, Ph.D.

“Bu kitap eşcinsel bireylerle tedavi çalışması sürdüren herkesin okuma listesinde olmalı (eşcinsel terapistler dahil). Öyle ki umutsuzluğa gark olmuş birçok eşcinsel birey için umut vaat ediyor. Eşcinselliğin bazı dinamikleri ve tedavisi konusunda etkili yöntemlerden haberdar olanları okunabilir, heyecanla sayfadan sayfaya taşıyan bir yöntemle aydınlatıyor.”

Charles W. Socarides, M.D.

Klinik Psikiyatri Profesörü

Albert Einstein College of Medicine

“Bu farkındalık dolu ve okuması kolay kitap, psikoterapistlere ve danışanlara yardımcı olacaktır.”

Arno Karlen, Ph.D.

Sexuality and Homosexuality: A New View yazarı

“Tedavi edilebilir klinik durumlar alanında eşcinselliği görmek isteyenler için önemli bir destek. Eşcinselliğin psikanalitik açıdan anlaşılması ve terapisi konusunda destekleyici bu eser, bu klinik durumun nedenselliğine dair seksen yılı aşkın araştırmalara dayanıyor… Eşcinsellikten kurtulmak isteyen binlerce erkeğe umut aşılıyor. Eşcinsellik konusunu tartışan taraflar için gereken diyaloğu güçlendiriyor.”

Benjamin Kaufman, M.D.

Klinik Psikiyatri Profesörü

University of California School of Medicine

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.