49,4 TL
Standart Teslimat : 15 Ağustos - 18 Ağustos
150 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Erkekçe Kitap Açıklaması

 


Farklılıklar Dile Gelse…
Birbirlerinden hem biyolojik hem de psikolojik olarak farklı olan kadınlar ve erkekler, Psikoterapist Cem KEÇE'nin "KADINCA" ve "ERKEKÇE" adını verdiği çok özel iki ayrı dil kullanırlar. Bu diller, kadınların ve erkeklerin duygularına, düşüncelerine ve davranışlarına yansıyan; tepkilerini, beklentilerini, tercihlerini, arzularını ve hayata bakış açılarını belirleyen farklılıklarından oluşur. ERKEKÇE dilini anlamak ve keşfetmek için çok özel bir kılavuz olan bu kitap, erkeklerin dünyasının kapılarını ardına kadar açıyor ve ERKEKÇE dilini tüm ayrıntılarıyla gözler önüne seriyor… PUSULA Yayınevi

Her yönüyle erkekler...
Dünyaya kadınlardan farklı bir pencereden bakan ve bu nedenle görüş açıları da farklı olan erkeklerin kullandığı ERKEKÇE dilini her yönüyle ele aldığı bu benzersiz eserde, Psikoterapist Cem KEÇE, erkeklerin dünyayı nasıl algıladıklarını, olaylar karşısında ne düşündüklerini ve nasıl davrandıklarını anlatarak adeta erkeklerin tüm kirli çamaşırlarını ortaya döküyor. Erkekler hiç bu kadar açık ve net anlatılmamıştı… Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği (PSİKODER)

Cinselliğin De Dili Olur…
Psikoterapist Cem KEÇE'nin değerli birikim ve deneyimlerinin sonucunda ortaya çıkardığı ERKEKÇE, kadınların ve erkeklerin yaşamın her alanında olduğu gibi cinsellikte de farklı diller konuştuğunu en iyi şekilde anlatıyor… Mutlu bir yaşamın ayrılmaz bir parçası olan cinsellikte karşılaşılan sorunlar, genellikle kadınların ve erkeklerin birbirlerinin dillerini anlamamalarından kaynaklanıyor. Bunun sonucunda da insanlar kendilerini, ilişkilerde tek taraflı doyumun yaşandığı ya da her iki tarafı da mutsuz eden yaşamlara mahkûm ediyorlar. Bu anlamda, ERKEKÇE, erkeklerle ilgili anlaşılması gereken her şeyi anlaşılır kılıyor… Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED)
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 280

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pusula Yayınevi - Ankara

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.