4/5 - 8 Kişi Yorum Yap
30,4 TL
38,0 TL %20
Standart Teslimat : 27 Ekim - 30 Ekim
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Enerjiyi Meditasyonla Canlandırmak Kitap Açıklaması

Einstein, ‘’ Zihin durumunuzu istediğiniz gerçekliğin frekansına uyumladığınızda, ister istemez o gerçekliği elde edersiniz.’’ demiştir.

Siz de bu frekansla tanışmaya ne dersiniz?

Enerjiyi Meditasyonla Canlandırmak sayesinde istediğiniz hayatı yaratabilmenin gerçekliğiyle aynı frekansa uyumlanacaksınız.

Bu kitaptaki konu ve uygulamalar, hayatınızı dönüştürmeniz ve daha iyi bir hayatı deneyimleyebilmeniz içindir. Kitabı okuduğunuzda ve uygulamaları yaptığınızda bunu derinden hissedeceksiniz. Yine Einstein’in dediği gibi, ‘’Bu felsefe değil, fiziktir.’’ Fizik kanunları, zihinden ayrı değildir. Aynı madde ve enerjinin birbirinden ayrı gerçeklikler olmadığı gibi.

Einstein tüm ömrünce fizikten bahsederken aslında insan zihninin doğasından da bahsetmiş ve yol göstermiştir. Bu kitap, Einstein’in zihin ile ilgili söylemlerine yeni ve farklı bir perspektiften bakmanızı ve onları hayatınızda da kullanmanızı sağlayacaktır.

Zihniniz sonsuz potansiyellere açılmak üzere sonsuz sayıda bilgiyi barındırır. Ne zaman ki siz onlar ile aynı frekansta yer alırsınız, işte o zaman hayatınızda bir kuantum sıçrama yaratırsınız.

Hemen şimdi bu mucizevi yola çıkmaya hazır olun!

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%50
%37,5
%0
%0
%12,5
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

17.06.2021

Mutlaka okuyun

Herkesin okumasi gereken bir kitap.Hayatimizda olanlarin bilimsel bir anlami varmis.

17.06.2021

Özgün bir kitap

Ayni seylerin tekrarini okumaktan sıkılanlar için özgün bir kitap.

07.06.2021

Uzun suredir beni heyecanladıran ilk kitapti

Akicı bir dil.Pratik ugulamalar.Zihni güclendiren bilgiler. Uzun süredir okuduklarim icindeki en iyilerindendi. Özellikle bilim sevenlere ve daha iyi bir hayatı arayanlara tavsiye edilir.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.