49,4 TL
Standart Teslimat : 13 Temmuz - 16 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

En İyi Terapistim Ben Kitap Açıklaması

 


Kendini Tanımak

"Kendini tanı" der Socrates… Kendini tanı ve kendine ilk önce sen yardım et manasında duymak gerekir bu sözü… Çünkü ruhsal sorunların bilimsel yollarla tedavisi olan psikoterapiye ihtiyaç duymadan ve bir psikoterapiste başvurmadan önceki aşamalarda, insan kendi kendinin terapisti olabilecek ve ruhsal sorunlarıyla baş edebilecek beceri ve güce sahiptir. İş, bu gücün ve becerinin nasıl kullanılacağını bilmekte biter. Bunun da ilk koşulu "kendini tanımak"tır. En İyi Terapistim "Ben" kendinizi tanıma sürecinizde size rehberlik edecektir. Unutmayın; hayatınızı kendinizi tanıdığınız ölçüde güzelleştirebilirsiniz.
-Türkiye Psikoterapi ve Psikoterapistler Derneği (PSİKODER)-

Kendi Kendinin Terapisti Olarak Şifa Bulmak İçin Bir Kılavuz

En İyi Terapistim "Ben"; kendinize dışarıdan bakabilmenizi sağlayan, duygularınızın gücünü hissetmenize yardımcı olan ve en iyi terapistin kendiniz olabileceğini gösteren bir başvuru kaynağıdır. En İyi Terapistim "Ben"; günlük yaşantınızdan kaynaklanan engelleri aşmanız, içinizdeki derin boşluğu doldurmanız, ruhsal sorunlarınızı çözmeniz, zorluklarla başa çıkabilmeniz, sağlıklı ve mutlu olabilmeniz için bir başucu kitabıdır.En İyi Terapistim "Ben" ; sevgiyle, güçle, inançla ve istekle kendinizi nasıl yeni baştan yaratacağınızı görebileceğiniz ve kaderinizi yeniden yazabileceğiniz bir şifa kitabıdır.En İyi Terapistim BEN; "Kişi kendine ihanet ettiği için sıkıntıdadır ve ancak kendi kendinin terapisti olarak şifa bulabilir!" mantığını hayata geçirebilmenize yardımcı olacak bir kılavuzdur.
-Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği (CİSED)-

Kendinize bakış açınızı değiştirin!

Artık kendinizi keşfetmenin zamanı geldi. Görünen, görünmeyeni tanımanıza yardım eder. Sağlık, mutluluk, başarı ve tüm hedeflerinize ulaşmak için farkındalığınızı arttırın. Ruhunuzun şifrelerini çözdükçe farkındalığınız artar, içinizde yan yana duran karanlık ve aydınlık yönlerinizi keşfetmeye başlarsınız ve içsel sesinizi duyabilirsiniz.Einstein'ın dediği gibi; "Hiçbir sorun yaratıldığı düzlemde çözülemez. Sorunların çözümünü görebilmek farklı bir düzlemden bakmayı gerektirir!" Farklı düzlemden bakabilmeniz için elinizde tuttuğunuz kitabı hemen okumaya başlayın ve gerisini zamana bırakın…
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 360

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Pusula Yayınevi - Ankara

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.