3/5 - 7 Kişi Yorum Yap
15,22 TL
24,0 TL %37
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 02 Kasım
Standart Teslimat : 03 - 09 Kasım
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Kendinizi kışkırtmaya hazır mısınız?Stres, korku ve endişelere karşı duygusal zekâ. İlişkiler, sağlık ve varoluş konularında sizler için yepyeni bir model.

Çevremizdeki birçok insan sıkıntı, stres, endişe ve kaygı yaşıyor. Bu kişilerin büyük bir çoğunluğu akıl hastası değildir. Bu kişilerin sorunları daha çok günlük yaşamın ve belirsizliklerin getirdiği sorunlardır. Yaşamda her sorunu çözümleyemeyiz ancak çözümleyemediğimiz bu sorunlarla baş etmeyi öğrenebiliriz. Yaşamın zor süreçlerinden geçerken ayakta kalabilmemiz ancak ve ancak duygularımızı yönetebilmemizle mümkündür.

Bu kitap bilinçaltı inançlarını yeniden yapılandırma teknikleriyle kodlayabileceğini, yaşamını bilinç seviyesinde duygusal zekânı geliştirerek yeniden nasıl şekillendirebileceğini armağan olarak veriyor. Bu kitap, bu dünyaya sadece yiyip içmek, gezmek, eğlenmek, üremek ve tüketmek için gelmediğini hatırlatıyor! Bu kitap dünyaya bizden bir "İZ" bırakmamız gerektiğini haykırıyor!

Siz de değişime, gelişime, özgürleşmeye ve duygusal zekânızı geliştirmeye hazır mısınız?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%28,6
%14,3
%42,9
%0
%14,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

13.11.2019

Yarım kalmış

Kısa bir tatildeyken fark ettiğim yarısına kadar okuduğum ve bırakamadığım kitap, kendime de bir tane almaya geldim. Bitirmeliyim düşüncelerimi çözmeli ve hayata pozitif bakmalıyım teşekkürler Bircan YILDIRIM.

30.12.2015

HARİKA

Herkesin ben bu konuyu biliyorum dediği konularda ne kadar eksiğimiz olduğunu, yaşamın aslında ne kadar güzel ve kolay olduğunu gösteren bir kitap. Teşekkürler Bircan Yıldırım

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.