46,8 TL
Standart Teslimat : 25 Mart - 28 Mart
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Birlikte Al

+
114,80 TL
+
131,80 TL
+
106,60 TL
;

Düşün Ve Zengin Ol Kitap Açıklaması

 

Hayallerinize ve hedeflerinize ulaşmak için bir yol mu arıyorsunuz? Tüm kişisel gelişim kitaplarının atası olarak sayılan Düşün ve Zengin Ol adlı eser, size yalnızca gündelik hayatta değil hayatınızın her anında düşünce yenilikleri getirecek bir eser. Uzun yıllar yalnızca en zengin ve en güçlü kişilerin birbirlerine aktardığı bir sır olduğunu öğrenen Napoleon Hill, kitabında yer alan on üç adımlık formül ile bu sırrın nasıl uygulamaya konulacağını ve istenilen hedefe nasıl ulaşılacağını anlatır. Hayallere ulaşmak ve başarıya giden yolu bulmak için tekrar tekrar okumak isteyeceğiniz bu eserin içeriğine birlikte göz atalım.

 

"Düşün ve Zengin Ol" adlı kitabı neden okumalısınız?

Başarının anahtarına ulaşmak isteyen herkesin okuması gereken bir kitap olan Düşün ve Zengin Ol, hayatını değiştirmek isteyenler için en başından itibaren çeşitli formüller sunuyor. Yalnızca maddi zenginliğe değil manevi zenginliğe nasıl ulaşacağınızı da anlatan toplam 240 sayfalık eserde yazar, on üç adımdan oluşan bir formülden bahsediyor. Yazar Napoleon Hill, yüzyıllardan beri süren ve sadece en zengin insanların birbirlerine aktarmış olduğu bir sırdan yola çıkarak oluşan bu formülü uygulamayı başaran herkesin hedeflerine ulaşabileceğini anlatıyor. Gerçekten ne istediğini bilmek ve düşüncelerine doğru şekilde yön vermek isteyenler için etkili biçimde yönlendiren eserde hayat hikâyeleri de ilgi çekici bir biçimde okuyucuya aktarılıyor. Bilinçaltınızı yönetmek, korkularla başa çıkmak, erteleme huyundan vazgeçmek ve kararlılık göstermek gibi birçok konuda size kılavuz olacak bu kitaba mutlaka bakmalısınız.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Ünlü yazar Napoleon Hill’in Düşün ve Zengin Ol adlı kitabının Thomas Edison, Henry Ford gibi başarılı ve tanınmış isimlerin de aralarında bulunduğu 500 kişi üzerinde yaptığı 25 yıllık bir çalışma ile ortaya çıktığını biliyor muydunuz? Dünyanın en çok satan kitaplarından biri olan Düşün ve Zengin Ol adlı eser, 1970 yılında yazarın ölümüne kadar 20 milyondan fazla, 2011 yılından itibaren ise dünya çapında 70 milyondan fazla satılır. Orijinal ismi "Think and Grow Rich" olan eserin ilk basımı, Büyük Buhran dönemine denk gelir. Düşün ve Zengin Ol kitabının Altın Kitaplar imzası taşıyan 2007 yılı baskısının Türkçe çevirisini ise Zeliha İyidoğan Babayiğit yapar.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Dilerseniz Düşün ve Zengin Ol adlı kitabı okuduktan sonra yazarın diğer kitaplarından olan Zenginliğin Anahtarı, Başarı İlkeleri, Başarının Sihirli Merdiveni, Zenginliğe Giden Yol ve Hayat İçin Elli İki Ders adlı eserlerine de göz atabilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

19.02.2021

HAYATINI BİR ADIM DEĞİŞTİR

Değişimle zenginliğin birleşkesi okumalı ve hediye etmelisiniz

14.02.2021

olaganüstü

Cok iyi  tavsiyeler var. kitabı alacagım

30.12.2020

Etkileyici

Kitabı sipariş edicem.. Okumak için sabırsızlanıyorum

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.