68,0 TL
Standart Teslimat : 01 Nisan - 04 Nisan
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Dünyayı İnşa Edenler Kitap Açıklaması

 

Başarı hikâyelerinin belki de en güzel yanı insana dokunan, onu etkileyen, kimi zaman da harekete geçiren bir yanının olmasıdır. Hayata yeni atılan veya başarısız olup yeniden deneyenlere de umut verir bu hikâyeler.


Dünyanın çehresini değiştiren iş adamlarının başarı hikâyelerini dinlediğinizde anlıyorsunuz ki başarı; banka hesabından, alınan eğitimden veya sahip olunan soyadından öte bir şey.


Biliyordum ki; herkesin bir öyküsü, bir yolu vardı. Bilmediğimse bu yolda yürürken karşılaştıkları zorluklardı.


İş adamlarımızın hayatına konuk olup hikâyelerini dinledikçe fark ettim ki; insanların zorluklarla baş etme yöntemleri, ürettikleri çözümler ve mücadele sırasındaki kazanımları, benzer zorluklar yaşayan insanlar için de bir ders niteliğinde.


Erken yaşta atıldıkları çalışma hayatında günler ayları, aylar yılları kovaladıkça azimle çalışmaya devam eden; kültürü, aile yapısı, hayat görüşü farklı, istihdam yaratma arzusu aynı on yedi iş adamının iç dünyasına konuk olup, yaşadıklarına tanık olmak güzel bir deneyimdi benim için.


Sıradan yaşamların bir anda sıra dışı hikâyelere dönüşmesi… İşte! Her hikâyenin beni şaşırtan yanı da buydu.


Evde, ailesi ile sıradan bir baba…


Türkiye’de, ortaya koyduğu ilklerle sıra dışı bir iş adamı…


Başarıları ülke sınırlarını aşan, uluslararası bir firma…


Kahramanları değişse de başarı hikâyelerinin değişmeyen unsurlarıydı bunlar.


Ahmet Çalık - Erhan Boysanoğlu - Erol Üçer - Gönül Talu - Hüseyin Arslan - İdris Yamantürk - İlhan Adiloğlu - Mithat Yenigün - Namık Tanık - Nihat Özbağı - Nihat Özdemir - Nuri Özaltın - Oğuz Gürsel - Saffet Çebi - Şarık Tara - Ünal Akpınar - Zeynel Özdoğan


 


 


(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.