4/5 - 7 Kişi Yorum Yap
24,15 TL
34,5 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Hızlı Teslimat : 08 Ağustos
Standart Teslimat : 10 - 14 Ağustos
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

 

“Önümde belki bir dakika var, belki bin dakika.Belki bir gün var, belki bin gün... Geride ise yüzlerce hatayla, çok eksiklerle, dile gelmemiş suçlarla, telafi edilmemiş ihmallerle dolu bir hayat. Hangisini, ne ara düzelteceğim? Nereden başlayacağım kendi cennetimin yolunu döşemeye? Zamanla yarıştan galip çıkan var mıdır? Kader, insanın başına gelen değil midir? Bu sonsuz ihtimalli dünyada, Allah katında mükemmel bir düzenek kurmak mümkün müdür?Çok zor... İşim çok zor. En iyisi, çekyatta derin bir uyku.”
Kıpırtılar, yanılgılar, yalanlar. Haliç’te olmayan dalgalar. Tek tek düşen harfler. Döke saça, döne döne dağılan Hilmi Aydın. İnsan dediğin… Yaralı bir hayvandır zaten. Dünyadan Aşağı, babalar ve oğulları, sesleri ve susuşları, riyakârlığı, şimdiyi ve geçmişi, parantezin içini anlatıyor. Kaç yalan bir cehennem eder? Gaye Boralıoğlu, su gibi akan berrak bir dille, seneler sonra dahi konuşulacak yeni bir roman karakteri resmediyor, sıradışı ve yanıbaşımızda.

 

 

 

 

Puanlamalar

%57,1
%28,6
%14,3
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

02.05.2019

çok severek okudum

Gaye Boralıpğlınun kalemine bayılıryorum tüm kitaplarını tavsiye ederim... Karakterler çok incelikli işlenmiş hikaye örgüsü de epey sürükleyici ve kara mizahı da bol

11.04.2019

gaye boralıoğlu ile tamışma

kitabı bitirdikten sonra dudağım sola yukarı doğru hafifce kaydı bu sırıtışı sevdim bir kitabın bitiminde yüz ifadeniz değişiyorsa bi şekilde o yazar içinize doğru işlemiştir. Hilmi Aydının temsil ettikleri, kadın karakterlerin duruşu, sıradışı sayılabilecek bir kurgu üstelik mütiş sürikleyici değil ama tuaf bi biçimde devam etmek istiyosunuz ki bitiminde bu kitap sizi kucaklıyor.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.