4/5 - 52 Kişi Yorum Yap
24,7 TL
32,5 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 12 Nisan - 17 Nisan
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı Kitap Açıklaması

Bu kitapta yer alan, geçerliliği zaman içinde kanıtlanmış öğütler, elli yıldır milyonlarca insan tarafından okundu, on binlerce ünlü insanı hem iş hem de özel yaşamlarında başarı merdiveninin zirvesine taşıdı.
"Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı" 2000'li yılların rekabeti ve karmaşası içindeki okuyucuların da potansiyellerinin doruk noktasına ulaşmalarını sağlamak için gözden geçirildi ve günümüze uyarlandı.Bu kitabı okuduğunuzda; insanların sizden hoşlanmalarını ve sizinle fikir birliğine varmalarını sağlamanın, onları kırıp incitmeden değiştirmenin yollarını öğrenecek, yaşamın sizin için daha kolay hale geldiğini göreceksiniz.

Zirvede herkese yer var. Yeter ki siz ulaşmayı bilin!


 


Dale CarnegIE’nin diğer kitapları

• Üzüntüyü Bırak Yaşamaya Bak
• Söz Söyleme ve İş Başarma Sanatı
• İçinizdeki Lider
• İşten ve Yaşamdan Zevk Almanın Yolları


 (Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar
%55,8
%21,2
%11,5
%7,7
%3,8
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

08.02.2021

Pişman olmazsınız.

Her şahsın okuması gereken bir kitap. Elimde eski basımı vardı fakat kitap bayağı yıpranmış olduğu için tekrardan alıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

02.01.2021

Beğendim.

Herkesin içten içe bildiği ama uygulamadığı şeyleri yazmış. Kitabı epey beğendim, anlatım akıcı, diğer kitaplarını da alacağım

10.12.2020

beğendim

yazar çok başarılı kitabı da aynı şekilde

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.