4/5 - 46 Kişi Yorum Yap
17,29 TL
27,5 TL %37
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 27 Ekim (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 29 Ekim
Standart Teslimat : 31 Ekim - 06 Kasım
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Bu kitapta yer alan, geçerliliği zaman içinde kanıtlanmış öğütler, elli yıldır milyonlarca insan tarafından okundu, on binlerce ünlü insanı hem iş hem de özel yaşamlarında başarı merdiveninin zirvesine taşıdı.
"Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı" 2000'li yılların rekabeti ve karmaşası içindeki okuyucuların da potansiyellerinin doruk noktasına ulaşmalarını sağlamak için gözden geçirildi ve günümüze uyarlandı.Bu kitabı okuduğunuzda; insanların sizden hoşlanmalarını ve sizinle fikir birliğine varmalarını sağlamanın, onları kırıp incitmeden değiştirmenin yollarını öğrenecek, yaşamın sizin için daha kolay hale geldiğini göreceksiniz.

Zirvede herkese yer var. Yeter ki siz ulaşmayı bilin!


 


Dale CarnegIE’nin diğer kitapları

• Üzüntüyü Bırak Yaşamaya Bak
• Söz Söyleme ve İş Başarma Sanatı
• İçinizdeki Lider
• İşten ve Yaşamdan Zevk Almanın Yolları


 (Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%56,5
%19,6
%13
%6,5
%4,3
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

21.09.2020

Herkesin mutlaka okuması gereken bir kitap

Çok güzel bir kitap..Bir nefeste okudum bitirdim...

12.01.2020

Etkilenip,etkilemek isteyenlere

Bu kitap, okurlarına mükemmel bir yaşam biçiminin kapısını sonuna kadar açıyor. Tekrar tekrar dönüp okuyacağınız bir kitap olacağına eminim..

09.12.2019

Güzel kılavuz

Dale Carnegie, Napoleon Hill gibi yazarların kitaplarını diğer kişisel gelişim kitapları ile karıştırmayın, bunlar genelde gerçek hayatta büyük başarıya ulaşmış kişileri detaylıca inceleyerek onların kullandıkları yöntemleri anlatırlar.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.