0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
13,9 TL
23,15 TL %40
Standart Teslimat : 21 Ekim - 25 Ekim
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Don Kişot Efekti-Aileler ve Çocukları için Terapi Kitap Açıklaması

“Bir yolculuğa çıkmaktır hayat ve bu hayatı çocukluğundan bir şey kaybetmeden tamamlamak mutluluğa götürür insanı. Bu hayatın özü tüm zorluklara rağmen hayallerle birlikte yürümek- tir. Sadece aradıklarınla değil, karşılaştıklarınla da varolabilmek- tir kimi zaman.

Filmler gündelik hayatın sıradanlığını bozmakla birlikte bize birtakım gerçekleri gösterir. Benliğimizin karanlıkta kalan taraf- larını aydınlatmamıza, hayatta karşılaştığımız riskleri atlatmamı- za yardım eder. Yıllar geçtikçe büyüdüğümüzü, çocukluğumu- zun geçmişte kaldığını zannederiz. Ne zaman ki filmin bir sahne- sinde bir çocuğun içten kahkahası ile uyanana kadar...”

Danışman Eğitimci, Akademisyen ve Yönetmen A. Kerem Kaban, Don Kişot Efekti kitabıyla Film Terapi ile yol alarak ailemiz ve çocuklarımızla iyi iletişim kurmamız için yöntemler sunarken, ergen gençlerle dengeli bir ilişki sağlamanın keyifli yollarını da önümüze açıyor. 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.