0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
28,0 TL
35,0 TL %20
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 18 - 22 Ağustos
Standart Teslimat’ta 100 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Doğa Bilimleri ve Etkinlikleri

 

Kitap Tanıtım Yazısı : (Arka Kapak)

Bu kitap, okul öncesi ve ilköğretim I. kademe çocukları ve öğretmenleri ile öğretmen adaylarına yardımcı kaynak ola­rak hazırlanmıştır.

Kitapta doğal çevre tanımından başlayarak, canlı ve cansız öğeler olarak iki bölümden oluşmaktadır. Canlı öğeler; hay­vanlar, bitkiler ve mikroorganizmalar cansız öğeler; hava, su, toprak, ve ısı-ışık alt başlıklarına ayrılarak ele alınmıştır. Kitapta konu ile ilgili kavram haritalarına ve her alt başlığın sonunda örnek etkinliklere yer verilmiştir.

Ayrıca erken yaşlarda çocuklara doğayı tanıma fırsatları verilmesi onların doğaya karşı duyarlı olmalarını ve sevgi beslemelerini sağlar. Erken yaşlarda doğaya karşı oluşan duyarlılık ise daha sonraki yıllarda doğayı seven ve koruyan nesiller yetiştirilmesine yardımcı olur.

 

Puanlamalar

%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

27.04.2019

hayal kırıklığı

internetten değil de bakarak alsaydım asla almayacağım bir kitap tam bir hayal kırıklığı tamamen siyah beyaz iç karartıcı erken çocukluk eğitimine yönelik bir kitabın en başta baskısının renkli olması gerek büyükler için bile olsa sıkıcı bir ortaokul fen bilgisi kitabından farkı yok

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.