3,5/5 - 71 Kişi Yorum Yap, Kazan!
13,68 TL
19,0 TL %28
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 17 Ekim (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 18 Ekim
Standart Teslimat : 19 - 21 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

Toz duman kenarlardan, taşradan ve kuytulardan, memleketten yoksulluk halleri. Utananlar, üzülenler, âşıklar, yevmiyeciler, küçük kasabalar, hazin ve uzakta kalan hayatlar.

Devran, inatçı neşesiyle geçip giden zamanın çarpıklığını anlatıyor. Umut umut, cümle cümle… Evvela mahsus selam ediyor doğan güne.

Selahattin Demirtaş, yaralıların, umarsızların, kalbi hızla çarpanların hikâyecisi. Sofrasında konuk ağırlayan, durup durup konuşan…

Doksanların başı, ziraat fakültesini yeni bitirmişim, iş güç yok henüz. Günün çoğunu evde iş projeleri ve gelecek planlarıyla geçiriyorum. Dile kolay, her gün elli tane iş kuruyorum kafamda. Hemen para kazanmaya başlamam lazım diyorum. Acayip zengin olasım gelmiş, yerimde duramıyorum. Fakirlik içinde büyümüşüz, fakir fakir okuyup üniversiteyi de bitirmişiz. Ama her şeyin bir sonu olduğuna göre fakirliğin de bir sonu var değil mi?

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%64,8
%4,2
%4,2
%1,4
%25,4
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

16.10.2019

okumalık

insanın kendisinde bir yer bulduğu,her öykü geçişindeki farklı duygu insanı farklı dünyalara götürüyor,edebi yönden cılız kalsa da öykülerdeki yaşanmışlıklar bir solukta akıveriyor.Her okuyucunun okuması ve önereceği bir kitaptır.

16.07.2019

Güzel değil

Okunacak bir değeri yok

20.05.2019

Başarılı

Bir solukta okumalık

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız