Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Defterler Kitap Açıklaması

 


Nilgün Marmara'nın günlüklerinin, "Kırmızı Kahverengi Defter" adıyla izinsiz bir şekilde yayınlanmasından itibaren başlayan yanlış anlamalar, yersiz kuşkular, haksızlıklar, aşırı yorumlar silsilesine bir son vermek amacıyla eksiksiz olarak yayınlanan Defterler, Nilgün Marmara ile ilgili soru işaretlerini ortadan kaldırıyor.

Defterler ile Nilgün Marmara adı etrafında dönen spekülasyonlar, yalan haberler, yanlış ithaflar sona eriyor.

Defterler, gündelik yaşama, çevresine, ilişkilerine bakışını yansıtarak, şimdiye kadar bilinenden, varsayılandan farklı bir Nilgün Marmara portresini de gözler önüne seriyor.

Günlükleri bir araya getiren Defterler'in ardından, şairin geride bıraktığı notlar, yazılar ve fragmanlardan oluşan Kağıtlar yayınlanacak.
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 535

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Everest Yayınları

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

01.12.2020

Cesur kadın.

Mutlaka okunması gerek.

01.12.2020

Cesur kadın.

Bir an evvel alıp,okumaya başlamalısın.

31.07.2019

Nilgün sen bu yeryüzünde tek haklı kadınsın.

Gri gökyüzünde kargalar Nilgün'ün cümlesine ters düşmekte."Nedense kargaları uçamayan kuşlar olarak düşünmüşümdür."Şimdi yaşım Nilgün'e yakınkargaları izliyorumKargalar uçuyor NilgünKargalar ama sana hiç alınmamışNilgün sen bu yeryüzünde tek haklı kadınsın.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.