21,0 TL
Standart Teslimat : 07 Ekim - 10 Ekim
200 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Dava Kitap Açıklaması

 

İnsan zihninin ve bedeninin baskılandığı, korkuya maruz bırakıldığı hayatların her taraftan kuşatıldığı 20. yüzyılda geçen bir adamın öyküsünü anlatıyor bu kez Franz Kafka. 1925 yılında, ölümünden sonra yayımlanan bu eseri sembolik bir hikâye gibi algılayabilir, bir varoluşçunun gözünden görebilir ya da totaliter rejimlerin çılgınlığında yaşadığımız modern bürokrasilerin bir trajedisi gibi okuyabilirsiniz.

 

Kafka, suçunu hiç bilmeden yargılanan Josef K.’nın hikâyesinde korku çağında yaşayan insanların birbirlerinden korktukları sürece bu düzenden kurtulamayacaklarını anlatır. Çağlar boyunca okunacak bu klasik eser, gelecekte de insanlara kendilerini anlatmaya devam edecektir.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

08.11.2020

beğendim

gayet güzel bir kitap ders veriyor

16.01.2020

Dava' düşer

İnsan Kitabı okurken aslında her şeye rağmen girdiği  karanlık, basık, soğuk tünelin sonundaki Işığı hayal ederek  ilerliyor... Ancak sonuna gelince anlıyor nasıl bir çıkmazda olduğunun gerçeğini. Kitap Sürükleyici umut ve korku distopyası arasına sıkışmış birinin hikayesi okunmaya değer.

20.09.2019

GÖNDERİ

KİTAPLAR ELİMİZE ULAŞTI, ZAMANINDA VE DÜZGÜN BİR AMBALAJ İLE TEŞEKKÜR EDERİZ.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.