37,75 TL
Standart Teslimat : 01 Temmuz - 04 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Çocuklukta İhmalin İzi: Boşluk Hissi Kitap Açıklaması

 

"Çocuklukta İhmalin İzi: Boşluk Hissi, ebeveynlerimizden bize kalan mirasa farklı ve açık bir şekilde ışık tutmakla kalmayıp çocukluğumuzda ebeveynlerimizden aldıklarımızın, yetişkinlik döneminde duygusal ve sosyal anlamda bizleri nasıl etkilediğini anlamamıza yardımcı oluyor. Dr. Webb zengin, sıcak ve empati yüklü cümleleriyle doğrudan bize hitap ederek, duygusal olarak karşılaştığımız engelleri tanımlamamıza ve bu engellerin üstesinden gelebileceğimiz yolları bulmamıza destek sağlıyor."

- Dr. Jeffrey Pickar, Harvard Tıp Fakültesi  - 

Bazen hayatınız sadece geçip gidiyormuş gibi hissediyor musunuz? Çok iyiymiş gibi davranıp, gizliden gizliye yalnız ve kopuk hissettiğiniz oluyor mu? Belki çok güzel bir hayatınız var, işinizde çok iyisiniz ama bu durum sizi mutlu etmeye yetmiyor mu?

Öyleyse yalnız değilsiniz. Dünya sizin gibi düşünen insanlarla dolu. Kendini bu dünyaya ait hissetmeyen, hissettiklerini kelimelere dökemeyen ve yeteri kadar mutlu olmadığı için kendini suçlayan birçok insan var.

Siz de bu kişilerden biriyseniz, eşinize yeteri kadar bağlı olmadığınızı düşünebilirsiniz, diğer insanlar kadar derinden sevemezsiniz ya da kendinizi mutlu hissetmezsiniz.

Jonice Webb, Amazon’da dünyanın en çok satan psikoloji kitaplarından birini yazarak iddiasının ve çözüm yöntemlerinin tüm dünyada geçerli olduğunu kanıtlıyor. Milyonlarca kişinin hayatına katkı yapan bu kitabı, okunması gerekenler listenizde en üste almalısınız.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

08.03.2022

Harika bir kitap

Öncelikle tavsiye üzerine okuduğum harika bir kitap. Dili yalın, kolay anlaşılır. Verdiği örneklerle hem kendinizi bulacağınız hemde zevkle okuyacağınız bir kitap.

27.07.2021

Hızlı kargo

2 gün icinde elime ulasti fiyatı da diğer sitelere göre daha uygundu. Çok memnun kaldım. Özellikle geliş hızı beni çok memnun etti. Teşekkür ederim :)))

30.06.2021

Alanında iyi bir kitap

Alanında benzer kitapları okudum fakat bu kitap diğerlerine göre çok daha güzel ifade ediyor. Çocukluktaki duygusal İhmalliği çok güzel anlatmış. Şayet varsa ihmallik yaşayan ve çocuğuna da bu ihmalliği yaşatmaması adına ilk önereceğim kitap bu olur.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.