Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması

"Çocuklukta İhmalin İzi: Boşluk Hissi, ebeveynlerimizden bize kalan mirasa farklı ve açık bir şekilde ışık tutmakla kalmayıp çocukluğumuzda ebeveynlerimizden aldıklarımızın, yetişkinlik döneminde duygusal ve sosyal anlamda bizleri nasıl etkilediğini anlamamıza yardımcı oluyor. Dr. Webb zengin, sıcak ve empati yüklü cümleleriyle doğrudan bize hitap ederek, duygusal olarak karşılaştığımız engelleri tanımlamamıza ve bu engellerin üstesinden gelebileceğimiz yolları bulmamıza destek sağlıyor."

- Dr. Jeffrey Pickar, Harvard Tıp Fakültesi  - 

Bazen hayatınız sadece geçip gidiyormuş gibi hissediyor musunuz? Çok iyiymiş gibi davranıp, gizliden gizliye yalnız ve kopuk hissettiğiniz oluyor mu? Belki çok güzel bir hayatınız var, işinizde çok iyisiniz ama bu durum sizi mutlu etmeye yetmiyor mu?

Öyleyse yalnız değilsiniz. Dünya sizin gibi düşünen insanlarla dolu. Kendini bu dünyaya ait hissetmeyen, hissettiklerini kelimelere dökemeyen ve yeteri kadar mutlu olmadığı için kendini suçlayan birçok insan var.

Siz de bu kişilerden biriyseniz, eşinize yeteri kadar bağlı olmadığınızı düşünebilirsiniz, diğer insanlar kadar derinden sevemezsiniz ya da kendinizi mutlu hissetmezsiniz.

Jonice Webb, Amazon’da dünyanın en çok satan psikoloji kitaplarından birini yazarak iddiasının ve çözüm yöntemlerinin tüm dünyada geçerli olduğunu kanıtlıyor. Milyonlarca kişinin hayatına katkı yapan bu kitabı, okunması gerekenler listenizde en üste almalısınız.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar

%15,9
%29,5
%31,8
%15,9
%6,8
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

29.11.2019

öneriyorum

özellikle psikoloji öğrencisi veya mezunuysanız mutlaka okuyun.

17.07.2019

okuyun ,okutun

çok güzel bir kitap .Eğer kendinizde tanımlayamadığınız sıkıntılarınız oluyorsa durduk yere ben neden mutsuz oldum diye sorguluyorsanız okumanızı öneririm okurken kitabın yazarıyla yüz yüze görüşme isteği duyuyorsunuz .Ancak yazarın istediği gelişmeyi sağlayabilmek için vakit ayırmak notlar tutmak lazım.Bunlar yapılırsa çok faydalı olan bir kitap

10.07.2019

soru işaretlerim var.

Kitap güzel örnekler var. Çocuklukta yaşadığımız  küçücük bir olayın hayatımızdaki etkileri inanılmaz. benim soru işaretim ilk örnekte çocuğuna öğretmeninin her dediğini uygulaması gerektiğini söyleyen ebevynin doğru yaptığının kabul edilmesi.  Çocuklarımıza kendilerini görgü kuralları sınırlarında savunmayı mı yoksa koşulsuz sorgulamadan her denileni yapmayımı öğretmeliyiz. sevgiler

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız