4/5 - 7 Kişi Yorum Yap
18,25 TL
25,0 TL %27
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 16 Nisan - 21 Nisan
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Çocuklar için Beş Sevgi Dili Kitap Açıklaması

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden)

 

 

Çocuğunuz sevildiğini hissediyor mu?

Çocuğunuz bazen dikkatinizi çekmek için çırpınırken neden başka zamanlarda sizi tamamen yok sayıyor? Neden bir gün sevgi ve minnet doluyken başka bir gün büsbütün kayıtsız görünüyor? Tavır. Davranış. Gelişim. Her şey sizin çocuğunuzla aranızda kurulan ilişkiye bağlı. Çocuklar sevildiklerini hissettiklerinde en iyisini yapmaya çalışırlar. Fakat çocuğunuzun sevildiğini gerçekten hissettiğinden nasıl emin olabilirsiniz?

Her çocuğun sevgi dili farklıdır ve sizin sevgi diliniz çocuğunuzunkiyle taban tabana zıt olabilir. Çocuğunuzun baskın sevgi dilini keşfedin ve onun duygularında ve davranışında yansımasını görebileceğiniz koşulsuz sevgi, saygı, minnet ve sorumluluk hislerini etkin bir şekilde aktarabilmek için neler yapabileceğinizi öğrenin.

Beş Sevgi Dili ile dünya çapında tanınan Dr. Gary Chapman milyonlarca çifte birbirlerinin sevgi dillerini öğrenerek nasıl daha güçlü, daha tatmin edici ilişkiler geliştirecekleri konusunda yardım etti. Şimdi de, tıpkı yetişkinler gibi çocukların da beş farklı sevgi dilini konuştuğunu öğreterek aileler için paha biçilemez bir kılavuz sunuyor.

 

“Ebeveynlerin kitaplıklarında mutlaka bulunması gereken bir kitap. Birbirinden çok farklı ihtiyaçları olan çocuklarımla bu kitap sayesinde harika ilişkiler kurmayı başardım.”

-Emilie Ahren

 

 

 

Puanlamalar
%42,9
%57,1
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

03.12.2020

Sevginin ifade şekilleri

Her insanda sevginin ifadesi ve algısı farklılık gösterir ki bize bunu hatırlatıp sevdiklerimize daha yürekten yaklaşmamızı sağlayor

03.12.2020

Çocuğunuza ulaşmanın yolu

Hayata çocuk gözüyle bakıp, çocuk empatinizi güçlendirecek bir kitap. Kesinlikle okunmali

07.12.2018

5 Sevgi Dili’nin devamı olarak okunmalı

Gary Chapman’ın 5 Sevgi Dili isimli kitabını okuduktan sonra okunmasını tavsiye ediyorum. O kitaptaki 5 sevgi dilinin detaylarını özğmsemiş olarak bu kitabı okumanız faydalı olur. Kitabın dili 5Sevgi Dili’ne göre daha az akıcı ama yine de kolay okunur bir kitap. Çocukları olanlara ya da olacak olanlara tavsiye ederim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.