4,5/5 - 27 Kişi Yorum Yap, Kazan!
16,34 TL
21,5 TL %24
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 23 Eylül (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 24 Eylül
Standart Teslimat : 25 - 27 Eylül
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması


Daha önce yayımladığımız "Çarlı'nin Çikolata Fabrikası" adlı kitabını çocuklar için çok sevmişti. O kitabı okuyanlar bilecektir: Yoksul Çarli, sonunda büyük bir çikolata fabrikasının sahibi olmuştu. Bay Wonka, Çarli'yle ailesini, büyük cam asansörüne bindirip bir yolculuğa çıkarmıştı. İşte elinizdeki kitap, "Çarli'nin Büyük Cam Asansörü", bu yolculuğun öyküsünü anlatıyor...Sayfa Sayısı: 168

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Can Çocuk Yayınları

 

Eleştiri / inceleme

TÜMÜNÜ GÖSTER

Sabit Fikir

Soluksuz Serüven Aralıksız Eğlence
Nurduran Duman

Gulyabani paçası, fil hortumu, çavuşkuşu yumurtası, yabandomuzu burnu, boğa boynuzu, devanası kuyruğu, sümüklüböcek yavrusu sümüğü, ayıbalığı bıyığı (ya da denizayısı sakalı), ala göğüslü albatros gagası, tekboynuz tırnağı, tekeböceği duyargası, suaygırı kalçası, köstebek derisi, cağırtlakkuşu yumurtası akı, karakoncolos ayağı (ayağı bulunmazsa kolu da olur), meyankökünün kare kökü, katıryılanı dişi (dişisi olursa daha iyi), baba hindi göğsü. İşte size Bay Willy Wonka’nın Wonka-Vita’sının içerdiği malzemeler. Her Wonka-Vita hapı 20 yıl gençleşmek demek. Meraklı okurlar bileşimin tam tarifini Charlie’nin Büyük Cam Asansörü’nde bulabilirler.

.

SABİTFİKİR’DE OKU
27.7.2016

Puanlamalar

%96,3
%0
%0
%0
%3,7
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

30.12.2016

Bir Roald Dahl klasiği...

Okurken kendimi cam asansörün içerisinde buldum. Roald Dahl her zamanki gibi hikayeleriyle bizi olağanüstü maceralara sürüklüyor.  Kitap kurdu olanlara tavsiye ederim.

16.02.2008

Charlie'ye devam...

3. Sınıftaki oğlum Charlie'nin Cam Asansörü'nün devamı diye nitelendiriyor ve aynı keyifle okumaya devam ediyor. Yazarın biyografisini okuyup ya yazarın rahmetli olduğunu görünce, oğlum bayağı üzüldü açıkçası. "Keşke ölmeseydi de daha çok kitabı olsaydı yazarın ve ben hepsini de okusaydım" diyecek kadar sevdi eserlerini. 9 yaşındaki bir çocuğun kalbinde bu kadar özel bir yer kazanan kitabı "çocuklarınızdan esirgemeyin" diyorum. Daha ne diyeyim!

04.07.1999

Çok güzel bir kitap...

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız