34,8 TL
Standart Teslimat : 01 Haziran - 04 Haziran
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Büyük Yalanlar Kitap Açıklaması

 

Adolf Hitler’in sağ kolu, propaganda bakanı, yakın dostu… En önemlisi 1933’te iktidara geldikleri günden sonra “Halkın Führer’ini” yaratan adam… Dünya tarihinde kara propagandayı en iyi şekilde kullanıp kitleleri bu kadar uzun süre ve sebatla peşinden sürükleyen sayılı insan olmuştur. Göreve geldiği ilk günden beri halkı istediği her şeye inandırabilen Büyük Yalanların Ustası Goebbels’in en çarpıcı konuşmalarından ve oluşan Büyük Yalanlar’da, propaganda dediğimiz siyasi eylemle tek bir insanın, kitlelere neler yapabileceğini ve yaptırabileceğini göreceksiniz.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

12.04.2022

Beklediğim bu değildi

Kitap GOEBBELS'in propaganda yazılarının  çevirilerinden ibaret. Kitabın başındaki çeviri notundan başka kayda değer bir şey yok. Beklentim propagandalarının nasıl yalan olduğunun açıklanarak Almanyanın o günkü siyasi durumunu anlamaktı. İlerde lazım olurmu bu Kitap bilmiyorum ama benimgibi kapağına aldanıp almayın bir kitapçıda elinize alarak biraz karıştırdıktan sonra alın derim.

04.02.2021

faşizm:Yalan

Ahmet Arif,in dediği gibi :Timsah kısmı çünkü yavrusunu yerAkarsu duruldukça.Cadı, yalan hamurunu dağ - dağ yoğurur aman aman hey

11.12.2020

mutlaka okuyun

okunulması gereken bir kitap

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.