109,50 TL %7
102,0 TL
Son 30 Günün En Düşük Fiyatı
Standart Teslimat : 08 Şubat - 11 Şubat
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Büyük Sorular Kitabım Hayvanlar Kitap Açıklaması

 

Çocuğunuzla birlikte hayvanlar alemine doğru bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? Okumanın keyif veren serüveninde ilk adımlarını atmaya başlayan çocuğunuz ile hayvanları tanıyabileceğiniz, yeni minik dostlar edinebileceğiniz eğlenceli ve öğretici bir yolculuk sizi bekliyor. Büyük Sorular Kitabım Hayvanlar eseri, hayvanlarla alakalı sorulara ve yanıtlara eşlik eden 150'den fazla çizim ile 0-3 yaş aralığındaki çocuğunuzun yeni şeyler öğrenmesine ve öğrenirken eğlenmesine yardım ediyor. Gelin, Büyük Sorular Kitabım Hayvanlar eserinde sizi nelerin beklediğine daha yakından bakalım.

 

"Büyük Sorular Kitabım Hayvanlar" adlı kitabı neden okumalısınız?

Hayvanlar alemi üzerine sekiz konuya ayrılan ve bunlar hakkında resimli sorulara resimli yanıtlar veren Büyük Sorular Kitabım Hayvanlar, kitaplar ile yeni tanışan ve okuma serüvenine emekleyerek giriş yapan çocuğunuz için renklerle dolu keyifli bir görsel şölen sunuyor. Çevresindeki her şeyi merak eden ve öğrenmek için heyecan duyan 0-3 yaş grubundaki çocuklara uygun olan Büyük Sorular Kitabım Hayvanlar, çocukların hayvanlar hakkında merak ettiklerini öğrenmelerine yardım ederek onlara hem bilgilenecekleri hem eğlenecekleri bir zaman dilimi sunuyor. Bir yandan da ileride kitap kurdu olmaları için onlara destek oluyor. Evde, bahçede, denizde, çiftlikte, ormanda, savanada, buzullarda yaşayan; birbirinden ilginç ve olağanüstü hayvanlarla tanışacağı Büyük Sorular Kitabım Hayvanlar eseriyle çocuğunuzla birlikte farklı hikâyeler oluşturur, kitap okurken aynı zamanda keyifli bir sohbet edersiniz. Merakınıza kapılıp bir solukta bitireceğiniz Büyük Sorular Kitabım Hayvanlar kitabı, çocuğunuz ile uyumadan önce etkili bir iletişim kurmanızı sağlayacak eser olarak baş ucu kitabınız hâline gelecek!

 

Bunları biliyor muydunuz?

Büyük Sorular Kitabım Hayvanlar kitabının minik okurların zarar görmemesi için özenle hazırlandığını biliyor muydunuz? Çocuğunuzun güvenli bir şekilde eğlenmesi ve öğrenmesi için sayfaları daha kalın ve köşeleri yuvarlak tasarlanan Büyük Sorular Kitabım Hayvanlar, Yapı Kredi Yayınları tarafından çocuğunuz için özenle basılır. Orijinal adı "Mon Grand Imagier Quiz des Animaux" olan Büyük Sorular Kitabım Hayvanlar, Hazel Bilgen tarafından Türkçeye çevrilir. Toplam 16 sayfadan oluşan kitabın eğlenceleri resimleri Tiago Americo'nun eğlenceli kaleminden kağıda dökülür.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Büyük Sorular Kitabım Hayvanlar eserini beğendiyseniz Yapı Kredi Yayınları tarafından basılan, 150'den fazla sevimli resimle miniklerin sorularına eşlik eden ve onların çevresindeki nesneleri tanımasına ve adlandırmasına yardımcı olan Büyük Sorular Kitabım eserine bakabilir; Remzi Kitabevi tarafından okuyucuya sunulan, 1000 sözcük ve resimden oluşan, çocuğunuzun anlatım becerisini geliştirmesine ve eğlenceli bir şekilde yeni sözcükler öğrenmesine yardımcı olan Çocuklar İçin Resimli Büyük Sözlük kitabına da bir göz gezdirebilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

23.12.2021

Çok güzeeeeel

Gerçekten kitaplıkta olması gerekli

03.11.2021

favorimizz

süper kitap tavsiye ederim

30.04.2021

19 aylık oğlumla favorimiz

19 aylık oğlumla her gün baktığımız favori kitabimiz

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.