4/5 - 4 Kişi Yorum Yap, Kazan!

Hamur Tipi : 2. Hamur

İlk Baskı Yılı : 2018

Sayfa Sayısı : 420

Ebat : 13,5 x 19,5 cm

Baskı Sayısı : 2. Basım

“Büyüdüğün Zaman Anlayacaksın” eğlence ve huzur vadeden bir roman. Bazen en ummadığın yer ve kişide bulursun aradığını… “Başımı Marc’ın karnına yaslamıştım ve birlikte Game of T ... Tamamını gör
19,0 TL
25,0 TL %24
ya da
60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

“Büyüdüğün Zaman Anlayacaksın” eğlence ve huzur vadeden bir roman.
Bazen en ummadığın yer ve kişide bulursun aradığını…

“Başımı Marc’ın karnına yaslamıştım ve birlikte Game of Thrones’u izliyorduk. Keyfimize diyecek yoktu. Telefonum çalmaya başlayınca ofladım. Bu saatte kim rahatsız ediyordu ki? O telefona cevap vermemiş olmayı isterdim. Tüm bunların gerçek olmamasını isterdim. Hepsi altı ay önceydi ve ben hâlâ mahvolmuş durumdayım...”

Psikolog Julia’nın Paris’teki güzel ve huzurlu hayatı bir telefon görüşmesiyle aniden darmadağın oldu. Ve birbiri ardına gelen olumsuzluklar onu mutluluğu tümüyle kaybettiğine iyice inandırdı. Ta ki Güney Fransa’daki o işe başlayana kadar… Julia’yı oraya götüren neydi? Kader mi, tesadüf mü? Peki ya mutluluk hiç beklemediği bir yere saklanmışsa? Ya beklentilerinin aksine, orada yaşayacakları ona çok şey öğretecek ve onu bambaşka birine dönüştürecekse? Bu roman kesişen yolların, buluşulan kavşakların hikâyesi. Anlatacak bir hayatı olanların, yeni bir hayat inşa edenlerin, defalarca düşüp tekrar ayağa kalkanların… Sevginin, değişimin hikâyesi. Bu roman mutluluğa bir serenat!


“Tamaris’e hoş geldiniz. Henüz bilmiyorsunuz ama burayı çok seveceksiniz.”

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar

%75
%0
%25
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!