68,75 TL
Standart Teslimat : 28 Haziran - 01 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Borsa'da Tek Başına Kitap Açıklaması

 


"Borsada Tek Başına" Yatırımlarınızı doruklara çıkarabilir. Yatırımcılar Peter Lynchin öneri ve uyarılarına önem verilmeli.
-The Wall Street Journal-

Time dergisi Peter Lynchi ABDnin 1 numaralı fon yöneticisi olarak tanımladı. Lynch ABDde 600.000 satan ve 6 dile çevrilen bu ilk best sellerında kendine rehberlik eden felsefeyi anlatıyor. Peter Lynch para kazanmayı biliyor. 10 yıl önce Lynch dünyanın en büyük fonlarından Fidelity Magellan Fundun başana geçtiğinde, bu fona 10.000 dolar yatırmış olsaydınız, yatırımınızın değeri bugün 190.000 dolar olacaktı. Lynch bu inanılmaz karı nasıl sağladı?

"Borsada Tek Başına" sizi Peter Lynchin sırlarına götürüyor." Lynch bu kitapta bir şirketi nasıl araştırabileceğinizi gösteriyor. Borsanın jargonunu, rakamları, evreleri, dönüm noktalarını ve daha birçok şeyi anlatıyor. Kesin, eşsiz ve kanıtlanmış bu yöntem sizi kara götürecektir. "Borsada Tek Başına" borsa yatırımcısı için son derece heyecan verici bir rehber."
- Money-

"Fazla söze gerek yok. "Borsada Tek Başına" uzun yıllar ellerden düşmeyecek, mükemmel bir yapıt"
- Business Week-
(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 372

Baskı Yılı: 2016


Dili: Türkçe
Yayınevi: Scala Yayıncılık

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

15.09.2020

Mükemmel

Borsaya yeni başlayanlar için harika bir kitap

12.04.2020

Borsa Yatırımında 1 Numara

Yatırım için borsaya yeni girecek olanların mutlak öncelikli bu yazarın 3 kitabını okumasını tavsiye ediyorum. Tum kitapları sıkılmadan rahatça okuyabilirsiniz. Sırasıyla "Kazanmayı Öğren", 2. olarak bu kitabı 3. Olarak "Borsayı Yenmek" kitabını okumanızı öneririm.

04.12.2019

Borsa Konusunda İnanılmaz Güzel Kitap

Borsaya yatırım yapanların mutlaka okuması gereken bir kitap. Yazarımız uzun yıllar çok başarılı bir fonun yöneticiliğini yapan bir kişi. Size kendi yatırım kararlarını, borsaya ve piyasalara bakış açılarını anlatıyor. Sıkılmadan okunacak muhteşem bir kitap. Yazarımızın 3 kitabı var. Üçünü de okumanızı tavsiye ederim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.