187,2 TL
Standart Teslimat : 22 Ağustos - 25 Ağustos
Bu üründe kargo bedava!

Bircan Yıldırım Seti - 5 Kitap Takım Kısmet Defteri Hediyeli Set Kitap Açıklaması

 

Yaşamın kaynağının sevgi olduğunu düşünen ve dünyayı sevginin kurtaracağını belirten yazar Bircan Yıldırım ile içsel yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? Uzun yıllar Milli Eğitim Bakanlığı kadrosunda felsefe öğretmenliği yapan, çok satan kitapların yazarı Bircan Yıldırım'ın Destek Yayınlarından çıkan 5 kitabını içeren Bircan Yıldırım Seti, "Burcuna Göre Kısmet Defteri" hediyesiyle sizlerle. Bircan Yıldırım Seti; "Şimdi Onlar Düşünsün", "Ben Kazanmadan Bitmez", "Hayat Cesurlara Torpil Geçer", "Yaşam Terapisi" ve "Duygusal Zekâ" kitaplarından oluşuyor.

 

 

"Bircan Yıldırım Seti-5 Kitap Takım" adlı kitabı neden okumalısınız?

Cesaretinizin kırıldığı anlarda neler yaparsınız? Sevginin gücünün farkında mısınız? Bircan Yıldırım imzalı 5 kıymetli eserden oluşan set sizi iç dünyanızda bir yolculuğa çıkaracak ve kendinizi bulmanıza yardım edecek. Set içindeki kitaplardan "Şimdi Onlar Düşünsün" ile sevip sevilmeyi ve hayatın birçok alanında başarılı olmayı öğrenecek, potansiyelinizin farkına varacaksınız. "Ben Kazanmadan Bitmez" kitabıyla kaybetmek için doğmadığınızı hatırlayacak, kazanmayı sonuna kadar hak ettiğinizin bilincine varacaksınız. "Aradığını Bulduğun Yerdesin" alt başlığıyla okuyucuyla buluşan "Yaşam Terapisi" eserinde yazar Bircan Yıldırım, okuyucuya alt başlıkta da belirttiği gibi aradığını bulduğu yerde olduğunu anlatıyor. İnsanın içinin güzelliği dışına yansır bakış açısıyla yazılan kitap, herkesin bilinçaltının yansıması olduğunu söylüyor. "Duygusal Zekâ"; okuyucularına değişme, gelişme, özgürleşme, kendini bulma ve duygusal zekâsını geliştirme olanağı tanıyor. Yazar, Duygusal Zekâ kitabıyla dünyaya iz bırakılması gerektiğinin altını çiziyor. "Hayat Cesurlara Torpil Geçer" ise Bircan Yıldırım'ın tüm tabuları yıktığı bir kitap. Kitabın ana karakterleri Dilhun, Vaveyla ve Logos arasındaki ilişki; okuyuculara cesaret aşılıyor.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Bircan Yıldırım Seti içerisindeki kitapların yazarı Bircan Yıldırım, ilk ve orta öğrenimini Almanya'da tamamlar. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sosyoloji bölümünden mezun olur. Eserlerinde genellikle insanın içsel yolculuğu ve kendini bulma arayışı temaları işlenir. Çok satan kitapların yazarı Bircan Yıldırım, kendi adını taşıyan internet sitesinde kişisel gelişim yazıları yazar. Kısa filmler çeken yazarın hobileri arasında fotoğrafçılık ve okumak yer alır. Bircan Yıldırım, uzun süre nefes ve meditasyon teknikleriyle ilgilenir.

 

Bu kitapları sevenler için diğer önerilerimiz

Bircan Yıldırım kitaplarını sevdiyseniz Destek Yayınlarından çıkan ve Müthiş Psikoloji tarafından yayına hazırlanan Seni Yoran Her Şeyi Bırak-Duygusal Manipülasyondan Kurtulma ve Korunma Metotları kitabını okuyabilirsiniz. Kişisel gelişim okurları için diğer önerimiz Özgür Bacaksız'ın yazdığı Yaşamak Sakinlik İster eseri. Bu kitap ile sakin bir hayatın daha yaşanılası olduğunu fark edeceksiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.