32,2 TL
Standart Teslimat : 01 Haziran - 04 Haziran
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Bir At Bara Girmiş Kitap Açıklaması

 

Yarım kalan öyküler, söylenmeyen sözler, beklenmedik darbeler... Kitapları otuzu aşkın dilde okunan büyük yazar David Grossman, ustaca kurguladığı bu çarpıcı metinde son sayfasına değin soluk kesen bir öykü anlatıyor ve okurunu, sahnesinde tuhaf bir adamın, Dovaleh G.’nin dikildiği komedi kulübünün kapılarından içeriye sokuyor. Dovaleh G., parlak spotların altında, onu meraklı gözlerle izleyen seyircinin karşısında hayatını temize çekiyor ve adeta bir psikiyatrın koltuğunda uzanmışçasına geçmişin loş dehlizlerine dalıyor. Ters köşelerle dolu bir gösteri bu; sahnedeki adam kendi hikâyesini anlatıyor ve bu hikâyede espriler, seyircinin suratında birer yumruk gibi, birer tokat gibi patlıyor.

Man Booker Uluslararası, Ödülü’ne layık görülen ve samimi, doğrudan anlatımıyla büyük övgü toplayan Bir At Bara Girmiş, herkesin derdinin kendine olduğu, her koyunun kendi bacağından asıldığı dünyada onca yalnızlığa rağmen görülmeye, duyulmaya, anımsanmaya duyulan ihtiyacın ve kahkaha ile gözyaşları arasındaki bir arpa boyu mesafenin romanı.

Soru su: Var olmak, bütün olmak için yeterli mi?

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Kapak Tasarım: Nazlım Dumlu

Mizanpaj & İç Tasarım: Çelebi Şenel

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

10.02.2021

merak etmedim

belki çeviriden olabilir ama ben kitabı hiç beğenmedim. Ne güldüm ne üzüldüm, bitirmek için okudum sadece, hikayeye de vakıf olamadım, belki sorun bendedir.

09.01.2021

Bir solukta okunacak kitaplardan

Orta yaşlarını yeni geçmiş bir komedyenin kendisi ve geçmişiyle yüzleşmesinin cesaret, hüzün ve kucaklama dolu öyküsü. Bir solukta anlatılan bu hikaye bir solukta okunuyor.

27.11.2019

sorun bende sanırım

birçok kişinin çok beğendiği bu kitabı bitirmek için kendimi çok zorladım.kitap bir çok mesaj vermeye çalışmış ben alamamışım gibi farz etmek istiyorum.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.