3,5/5 - 36 Kişi Yorum Yap, Kazan!
15,4 TL
22,0 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Aynı Gün Teslimat : 21 Ekim (18:00 - 23:00)
Hızlı Teslimat : 22 Ekim
Standart Teslimat : 23 - 25 Ekim
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

“Zaman her şeyi silip süpürür.”

Eserleri yirmiden fazla dilde okunan Norveçli yazar Erlend Loe’nun unutulmaz bir modern zaman figürüne dönüşen kahramanı Doppler yuvaya dönüyor. Doppler romanının devamı niteliğindeki Bildiğimiz Dünyanın Sonu ormanın derinliklerinden sistemin derinliklerine uzanıyor: Çemberin içinde duramayanların bütün oyunlardan kovulduğu bir dünyada özgür kalmak mümkün mü?

Ormanın derinliklerinde geçirdiği macera dolu ayların ardından bir ailesi olduğunu hatırlayan Doppler, geyiği Bongo’yu boynuzlu hayvanlar barınağına bırakıp soluğu Oslo’da alır. Kendisini ölesiye özlediklerine inandığı karısına ve çocuklarına kavuşacağı için çok heyecanlıdır ama küçük bir problem vardır: Onca yıllık posta kutusunun üzerinde “Andreas Doppler” değil, “Egil Hegel” yazmaktadır! Dibe vurduğunu düşünür ama aşağılanma nedir, görmemiştir henüz..

Hafiflemiş ve özgür hissediyordu kendini. Gerçekten özgür. Borcu yoktu, işi yoktu, yükümlülükleri yoktu. Sadece kendisi vardı. İyisiyle kötüsüyle. Ve güzel bir geyiği. Vergi dairesinin bisiklet parkına bağladığı Bongo’yu çözdü ve durup üst katlara baktı.

Her yerde toplantılar yapıldığını varsayıyordu; bu toplantılar ki, hem araştırmalar hem de deneyimler sonucu yalnızca yersiz olmakla kalmıyor, doğrudan verimi de baltalıyordu.

Bongo’ya tırmanırken yüzüne bir gülümseme yayıldı. Artık bu hayattan elini eteğini çekiyordu.

 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Editör: Devrim Çakır

 

 

 

Puanlamalar

%36,1
%25
%22,2
%11,1
%5,6
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

17.08.2019

Yolculuk arkadaşı

Bu yazar ile Naif. Süper kitabı ile tanıştım ancak bir serinin devamı bilmiyordum. Devamında Doppler ve Bildiğimiz Dünyanın Sonu’nu okudum. Sıralama yanlış olsa da kitapların hepsi çok keyifli. Araba yolculuğunda şeker bir yoldaş oldu bana!

27.11.2018

güzel

ilk kitabını okuyup sonra bu kitabı okumanızı tavsiye ederim

15.10.2018

Sıralamanın Yanlışlığı

Doppler Serisi'nin üçüncü kitabı...Maalesef YKY hiçbir açıklama yapmaksızın birinci kitaptan sonra ikinci kitabı Türkçe'ye kazandırmak yerine üçüncü kitabı öne almış. Doğal olarak İkinci kitapta neler olup bittiğini bilmediğiniz için bu kitapta kişilerin yüz seksen derece değişmiş ruh hallerini ve olaylar arasındaki kopuklukları anlamanız imkansız hale geliyor.

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız