62,65 TL
Standart Teslimat : 01 Şubat - 04 Şubat
250 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!
;

Bi Sor Seni Neden Seçtim Kitap Açıklaması

 

Romantik partnerinizi neden ve nasıl seçtiğinizi düşündünüz mü hiç? Herkes kafasında belirlediği kriterlere göre ya da romantik partnerinde bulunmasını istediği özelliklere göre birini seçtiğini düşünür. Bi Sor Seni Neden Seçtim’de Timur Harzadın, sizi romantik ilişkilere bambaşka bir gözle bakmaya davet ediyor. İlişkiler nasıl başlar, neden biter ve daha sağlıklı bir ilişkiye ulaşmak mümkün mü, gibi daha birçok soruya yanıt bulabileceğiniz bir kitap. Gelin, ilişkilerinize ışık tutacak rehber niteliğindeki bu kitabı daha yakından inceleyelim.

 

"Bi Sor Seni Neden Seçtim" adlı kitabı neden okumalısınız?

Sorunsuz ilişki mümkün mü? Neden ve nasıl âşık oluyoruz? Geçmişte yaşadıklarımızın bugünkü ilişkilerimiz üstüne ne gibi bir etkisi var? Aşk ve ilişkiler üstüne derin araştırmalar yapılarak yazılmış olan Bi Sor Seni Neden Seçtim, aklınızdaki bütün sorulara cevap verebilecek nitelikte. Dile getirmekte zorlandığınız sorunlarınızı çözmenize yardımcı olacak olan kitap; sizi geçmiş ve gelecekteki ilişkilerinizdeki gerçeklerle yüzleşmeye zorluyor. İlişkinin her iki taraf açısından sağlıklı ve başarılı bir şekilde yürümesi için gerekli olan unsurları gözler önüne seren Bi Sor Seni Neden Seçtim, romantik ilişkileriniz hakkında daha detaylı bilgi edinmenize yardımcı oluyor. Partnerler arasındaki iletişimin önemini vurgulayan ve sağlıklı bir ilişkiye nasıl sahip olabileceğinizi gösteren kitap, farkındalığınızı yükseltecek. Sadece psikolojik olarak değil; nörobiyolojik olarak da konuyu ele alan Timur Harzadın, ilişkileri bambaşka bir açıdan değerlendiriyor. Bi Sor Seni Neden Seçtim, geçmişte edindiğiniz deyimlerinizden çıkarım yapmanıza yardımcı oluyor ve ilişkinizdeki dinamikleri daha iyi analiz etmenizi sağlıyor. Oldukça açıklayıcı, anlaşılır ve sade bir üslup ile kaleme alınan kitap; bir solukta bitirebileceğiniz ama etkisini uzun zaman hayatınızda hissedeceğiniz bir nitelik barındırıyor. Kitabı okurken hem kendinizdeki hem partnerinizdeki sorunları keşfedeceksiniz ve bu sorunları düzeltmek için yazarın gösterdiği tavsiyelerle dolu yolu izleme fırsatı elde edeceksiniz.

 

Bunları biliyor muydunuz?

Bi Sor Seni Neden Seçtim’in yazarı Timur Harzadın’ın uzun yıllar psikoterapi alanında danışmanlık yaptığını biliyor muydunuz? Yazarın yayımlanan ilk kitabı olan ve toplam 272 sayfadan oluşan Bi Sor Seni Neden Seçtim, 2022 yılında Nemesis Kitap imzasıyla okuyucuya sunulur. Okuyuculardan oldukça ilgi gören kitap olumlu geri bildirimler alır.

 

Bu kitabı sevenler için diğer önerilerimiz

Benzer konularda kaleme alınan ve ilişkinize bambaşka bir açıdan bakmanıza yardımcı olacak İmkansız İlişkilerden Mümkün İlişkilere, Terapi Odasında İyileşen İlişkiler, Bağlanma-Aşkı Bulmanın ve Korumanın Bilimsel Yolları ve Birlikte İyi Hissetmek isimli kitapları inceleyebilir, dilerseniz listenize ekleyebilirsiniz.

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.