Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.


Beynine Format At

Beynine Format At

Beynine Format At

Sağlık, Mutluluk, Başarı ve Tüm Hedeflerine Ulaşmak İçin Beynine Format At!

6/10 - 15 Kişi FAVORİLERİME EKLE
Yayınevi :

Doğan Kitap

  • 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!


Sağlık, mutluluk, başarı ve tüm hedeflerine ulaşmak için beynine format at!

Evet, size gül bahçesi vaat ediyorum!

Bütün korkularınızdan arınacak, fobilerinizden, sigara bağımlılığından, kilolarınızdan kurtulacak; kronik ağrılarınıza, hayatınızı zorlaştıran yanlış inançlarınıza son vereceksiniz.

Hem de gayet bilimsel, etkin ve sistematik bir yöntemle. Çoğu durumda dakikalar içinde!

Tek şartım var! Siz de iyi bir öğrenci olacak, kendi üzerinizde çalışmak için zaman ayıracaksınız.

"Pozitif düşün, hayallerin gerçek olsun" diyen, etkisi "ara gazı" vermekten öteye gitmeyen kişisel gelişim kitaplarından siz de sıkılmadınız mı zaten?

Öyleyse tam yerine geldiniz demektir!Biz şimdi birlikte bambaşka bir şey yapacağız.Gerçek bir temizlik operasyonuyla "ilkel" programlarından bir türlü vazgeçmek istemeyen beynimize format atacağız!

NeuroFormat yöntemiyle hayatımızı baştan aşağı değiştireceğiz.

Ne duruyoruz?

Hadi, başlayalım artık...


İnce Kapak:

Sayfa Sayısı: 252

Baskı Yılı: 2015


e-Kitap:

Sayfa Sayısı: 221

Baskı Yılı: 2013


Dili: Türkçe
Yayınevi: Doğan Kitap

İlk Baskı Yılı : 2013

Sayfa Sayısı : 252

Sayfa Sayısı : 252

Dil : Türkçe

ISBN: 9786050912579


Yorumlar (6)

TÜM YORUMLARI GÖSTER
Beklentiyi Karşılamıyor

ilk 40-50 sayfada bilinç ile güzel örnekler veriyor ama geriye kalan sayfalarda sorunu temizlemek adı altında bir takım uygulamalar yaptırıyor ben pek uygulanabilir bulmadım. Ayrıca kitapta anlatılan yöntemden sonra kitap tek düze haline geliyor ve sürekli aynı cümleler ile farklı sorunlar üzerine yoğunlaşıyor. Sigara bırakma ile ayrılık arasına pek ayrım koymadan benzer cümleler kullanılarak anlatılıyor ve dediğim gibi açıkçası pek mantıklı gelmedi zaten kitapta da mantıklı bakmayın diyor.

Almadan önce mutlaka okunmalı

Arkadaşlar öncelikle sölemek gerekirse bu kitabı alacak olanlar, narsist eğilimleri olan özgüven ve özbenlik duygusu gelişmiş insanlar olmayacak. Obsesif kompulsif eğilimleri olan depresif ve depresyondaki kişiler olacak. Size şunu sölemeliyim EFT zaten bu kitabında anlattığı yöntemin babasıdır zaten kendisi de açıklıyor. Bu adam hiç bir şey bulmuş değil yani sadece yönteme kendi yorumunu katmıştır. Dikkatli olmanızı ve uygularken gaza gelip çok fazla denememenizi tavsiye ederim, çünkü takıntılarla, korkularla ve heyecanlarla yüzleşmek için ego olarak hazır olmanız gerekir bu da ben hazırım, kendimi iyi hissediyorum demek değildir. Bu metodu abartarak sürekli yapmak yani takıntı haline getirmek büyük bir tehlikedir çünkü beyninize dediği gibi format atıyosunuz bu şaka değil. Beyniniz sürekli normal miyim ben sorusunu soracak (iç sesinizle) ve beyninizde büyük bir karmaşa olacak korkmaya başlayacaksınız ve daha çok yapmaya başlayabilirsiniz. Bu korku sizde aşırı şüphe durumu uyandırabilir, kaygı problemleri yaşayabilirsiniz ve hatta psikoza girebilirsiniz. Söylediklerimi dikkate alın çünkü bu kitap sadece teoriktir ve uygulamaları profesyonel yardım almadan yapmak anlattığım şekilde tehlikelidir.

Beyne Format At ve 1. KAİNAT SAVAŞI 2050

Bu kitabı okumadan önce 1. Kainat Savaşı 2050 adlı kitabı okudum. Sanki aynı kalemden çıkmış. Sadece 1. Kainat Savaşı 2050 bilim kurguya çevrilmiş bir beyin yönlendirme romanı. İkisi de çok uçuk görünse de bence çok da uzağı anlatmıyorlar...