3,5/5 - 21 Kişi Yorum Yap
20,65 TL
29,5 TL %30
- Teslimat Seçenekleri -
Standart Teslimat : 28 Şubat - 05 Mart
Standart Teslimat’ta 125 TL üzeri kargo bedava!

Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım Kitap Açıklaması

“Büyük düşünmek sanıldığı kadar zor değil.” diyerek yola çıkan Demirkıran, bu ilk eserinde “Nasıl iz bırakılır?” sorusunu, açık ve net bir biçimde anlatarak insanlığa bir hedef doğrultusunda yaşamayı öğretiyor. “İnsan gelişimi” üzerine yazılan binlerce eserin aksine bu kitap, sadece kendini geliştirmeyi ve istemeyi değil; okuyucusunu “özgelecek” kavramıyla da tanıştırarak ona zihinsel devrimler yapmayı ya da başka bir ifadeyle eşsiz olmayı öğretiyor.

Kişilerin bakış açısını kalıcı olarak değiştiren bu eser, şu ana kadar milyonlarca insana dokunmuş ve dileyenlerin hayatını kökünden değiştirmeyi her seferinde başarmıştır.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Puanlamalar
%70,6
%17,6
%5,9
%0
%5,9
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

19.06.2012

Türkiye kitap okumuyor, okuyanlar da bunlara kanıy

İddialı isimli kişisel gaz kitaplarının fazlasıyla iddialı yazarı, arkadaş bir yerde kendince kişinin evrime inancını(!) sorguluyor, neden hep Darwin´den destek alıyorsunuz diyor. Bilimin ne olduğunu öğrenip öyle konu edin kitaplarınıza. Ben bu gibi yazarları kesinlikle tavsiye etmem, kitap liselilere ve velilerine gaz vermek amacıyla yapılan bir konferansa katılan babam dolayısıyla geçti elime sadece bir göz attım.

25.08.2005

Okuyun

Okurken öylesine okumayın. Dünyanın en akıllı insanı olarak okuyun. Zaman zaman güldüm, bazen şaşırdım ve çok sevindim (Demek ki yalnız değilmişim). Öylesine bir kitap değil. Değerlendirin. Ve unutmayın, dost acı söyler.

28.06.2005

Kendini Bilmek; Kendini Keşfetmek

Erdal Demirkıran bu kitabında kişisel gelişimimizi somut uygulamalarla nasıl arttırabileceğimiz üzerinde önemli ipuçları vermekte. Başlangıç noktası olarak iyilik yapmalı, sevginin gücü gibi soyut yaklaşımlardan öte beyin gücünü kabul ediyor. Beynimizin sağ (sözel)  ve sol (sayısal) lobları arasında koordinasyonun arttırılması ve iki lob arasındaki iletişimin güçlendirilmesi için pratik bilgiler ve günlük çalışmalarla desteklenmiş.
<br>
İnanmak ve ulaşılmak istenen hedef doğrultusunda planlı çaba göstermek ile başarılı olunabileceğini vurguluyor yazar. Hepimiz bu basit formülü bilmemize rağmen uygulamayız hayatımızda. Erdal Demirkıran da tekrar tekrar bu konunun üzerinde durarak kişisel değişimin olabilirliğine inandırıyor okuyucuyu. Uygulanmayan teorik bilginin bir önemi olmadığından, uygulamaya yönelik bir adım atmamızda faydası olması açısından dikkate değer bir kitap.
<br>
Kendimizi keşfetmek açısından pozitif bir gelişim sağlayacağına inanıyorum. Az da olsa sağlanacak ilerleme hayat kalitemizi logaritmik olarak arttıracaktır. Uzun yıllardır hedefsiz yaşadığımız Türkiye'nin mevcut durumunu göz önüne aldığımızda, yüksek hedefler koymanın ve bu yolda gayret göstermenin başarıyı getireceğini bilmek geleceğimiz açısından son derece önemli olup, yazar bizi bu yolda motive etmektedir.
<br>
Yazarın "Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım" söylemi okura en başında antipatik gelse de gerek iş hayatımızda, gerekse günlük yaşantımızda faydalı olacak bu bilgiler okunmaya fazlasıyla değer.    

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.