4/5 - 59 Kişi Yorum Yap
29,25 TL
45,0 TL %35
Standart Teslimat : 21 Ocak - 25 Ocak
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Beden Dili Kitap Açıklaması

 

Beden Dili

Bakışlarınız, postürünüz, ellerinizin duruşu, ayaklarınızın yönü, hareketlerinizin sıklığı… Verdiğiniz tüm bu bedensel izlenimler, karşınızdaki insanın sizinle ilgili kayda değer çıkarımlar yapmasını sağlıyor. Peki, ilişkilerinize dilediğiniz doğrultuda yön vermeye önce beden dilinizi yönetmekten başlamaya ne dersiniz? Joe Navarro’nun Beden Dili adlı kitabı ile bunu başarmak, artık kitap okumak kadar kolay!

Okurlarıyla ilk kez buluştuğu 2008 yılından günümüze tüm dünyada büyük ilgi gören Beden Dili, sizi ilişkilerinizin yönünü yeni baştan belirlemeye çağırıyor. Tüm mimik ve vücut hareketlerinizin anlamlarını öğrenmenizi ve etkili bir şekilde kullanmanızı sağlayan bu kitap, aynı zamanda karşınızdaki insanları da çok daha iyi tanıyabilmeniz için size eşsiz bir fırsat sunuyor.

Beden Diliniz, Sözlerinizin Gücünü Olumsuz Etkiliyor Olabilir Mi?

Kelimelerin anlaşmak konusunda en büyük söz sahibi olduğu tartışmasız bir gerçek. Ancak iletişim kavramı, hissettirdiğiniz duyguları ve izlenimleri de içeriyor. Ve iletişim kurma konusunda en az kelimeler kadar beden dilinin de büyük bir rolü var. Peki ya duruş alışkanlıklarınız ve hareketleriniz sözlerinizin gücünü olumsuz etkiliyorsa? Beden Dili, sahip olduğunuz özgüveni dışa vurmak ve kelimelerinizi tüm gücüyle yansıtmak için en büyük yardımcınız olmaya aday!

Joe Navarro Kimdir?

Amerikalı yazar ve eski FBI özel ajanı Joe Navarro, 1953 yılında Küba’da dünyaya geldi. Sekiz yaşındayken ailesi ile birlikte ABD’ye taşındı. Brigham Young Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümünü tamamlayan Navarro, ardından aynı alanda master öğrenimi de gördü. Sonraki 25 yıl boyunca FBI’da istihbarat ve davranışsal değerlendirme alanında özel ajanlık ve danışmanlık görevlerinde bulunan Navarro, aynı zamanda FBI’ın Davranış Analizi Programı kurucu üyeleri arasında yer alıyor. Emekliliğinden itibaren uzmanlık alanında çeşitli eserler kaleme alan yazar, Beden Dili adlı kitabıyla dünya genelinde hala ilgi görmeye devam ediyor.

En Sevilen Kitaplara Hemen Şimdi Sahip Olun!

Joe Navarro’nun dünya çapında en çok satan kitabı Beden Dili’ni hala okumadıysanız hemen şimdi sipariş verin, sepete özel avantajlı fiyatlardan yararlanmaya başlayın. Hayatınıza ve ilişkilerinize dair rehber niteliğinde olan bu kitabı baş ucunuzdan ayırmak istemeyeceksiniz!

 

Puanlamalar
%40,7
%42,4
%10,2
%1,7
%5,1
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

16.12.2020

Efsane

Çok iyi ve çok zihin açıcı bir kitap. Tavsiye ederim.

14.12.2020

Okumaya Değer

Bir çok yerde tavsiye ediliyor. Beden dilini önemseyenlerin okuması gerek sanırım.

10.12.2020

Öneriyorum

Bence okunması gereken kitaplardan

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.