4/5 - 32 Kişi Yorum Yap, Kazan!
16,2 TL
27,0 TL %40
Standart Teslimat’ta 60 TL üzeri kargo bedava!

Kitap Açıklaması

İnsanları 'okuma'nın en hızlı yöntemi bu kitapta...


Karşınızdakinin bedenine bakarak aklından geçenleri okumanız mümkün. Duygu ve düşünceleri çözümlemek, insanları doğru tanımak, tuzağa düşmemek, yalanı ortaya çıkarmak itin beden dilini bilmeniz yeterli. Ayrıca beden dilinizi kullanarak patronunuz, aileniz, arkadaşlarınız ve diğer insanların sizinle ilgili düşüncelerini de değiştirebilirsiniz.


Gerçek hisler yüzde gizlidir. Başparmaklar, ayaklar ve gözbebekleri ruh halimizi ortaya koyar. Kendimize duyduğumuz güveni konuşmalarımızdan önce bedenimiz yansıtır. Etkili bir el sıkışma birçok kapıyı açar. Karşımızdakini ikna etmenin en etkili yöntemi beden dilini kullanmaktır.


İnsanlara güven vermek göründüğü kadar zor değildir.


Otoriteyi hem kurmak hem de yıkmak beden dili He mümkündür


Eski FBI ajanı Navarro'nun profesyonel deneyimleri ile Princeton Üniversitesinde psikoloji eğitimi alan Marvin Karlins'in bilimsel çalışmalarını birleştiren bu kitap, beden dilini öğrenip kullanarak dünyanızı nasıl kontrol altında tutacağınızı anlatıyor.


 


 (Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar

%43,8
%43,8
%9,4
%3,1
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap, Kazan!

04.10.2019

Güzel

İnsanları bir nebze olsun anlamaya çalışıyorsunuz tavsiye ederim

29.09.2019

Farkındalık

Kitapta genel olarak insanların beden dilini anlamamız için belli başlı unsurlar belirlenmiş sonra bunlar üzerinden sistematik olarak beden dilini okuma egitimi verilmiş. Diğer beden dilini okumaya yardımcı olan kitapların aksine daha çok evrensel tepkiler üzerinden insan davranısları açıklanmış ve bu davranışlar mantıklı(özellikle bilimsel) argumanlarla temellendirilmiş. Bence bu kitabın bir insana katabileceği en güzel şey farkındalık. İnsanların yaptığı coğu beden dili hareketini önceden görmezden gelirken çoğu zaman sadece insanların söylediklerine odaklanırken artık benden dilinin önemi bu kitapla daha çok kavrandığı için beden dili hareketlerini göz ardı etmeyip daha doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz. Ayrıca bir süre sonra kendiniz de hiç keşfedilmemiş beden dili hareketleri keşfedebilirsiniz. Kısacası bu kitap insanları okumayı sevenler için ve insanları okumak isteyenler için iyi bir fırsat. Eğer siz de bakmaktan ziyade görmek istiyorsanız bu kitabı okumalısınız.

27.09.2019

akıcı dil

Başarılı bir kitap tavsiye edilir

x

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız