Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Kitap Açıklaması


 • Gebelikte yapılması gereken düzenli kontroller
 • Bebeğin gelişine psikolojik hazırlık
 • Sağlıklı ve mutlu bir aile olmanın basamakları
 • Bebek beklerken yapılması gereken hazırlıklar
 • Bebeğin ilk günlerinde dikkat edilmesi gerekenler
 • Bebek ruh sağlığı ve çocuk eğitimi ile ilgili önemli noktalar

  Ailenizin Yeni Üyesi İçin Hazır mısınız?

  Hayatın içindeki kararlarımız, değer yargılarımız, üzüntülerimiz, hayal kırıklıklarımız hep duygu, düşünce ve davranışlarımızla şekilleniyor. Korkularımıza, özgüvenimize, takıntılarımıza, seçtiğimiz mesleğe, eşimize yaklaşımımıza, kendimizi algılamamıza yine duygularımız, düşüncelerimiz ve davranışlarımız yön veriyor. Bu duygular, düşünceler ve davranışlar da büyük oranda bebeklikte ve çocuklukta gelişiyor, değişiyor ve karakter kazanıyor. Hatta bebeğin ruhsal dünyası "Bebek Daha Doğmadan" oluşmaya başlıyor.
  Anne ve baba adayının kendi "bebeklik ve çocukluk ilişkileri ve deneyimleri", "fantezileri", "umutları", "korkuları", "tabuları", "kültürel inançları", "alışkanlıkları", "yaşam zorlukları" ve daha pek çok şey, bu yeni bebeğin ruhsal dünyasını şekillendirmeye başlar. Bu kitapta bebeğin gelişimi ve ruh sağlığı için önemli noktalar vurgulanmaya çalışılmıştır.

  Dr. Koray Karabekiroğlu  Sayfa Sayısı: 136

  Baskı Yılı: 2013


  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Say Yayınları

   

 • Puanlamalar

  %0
  %0
  %0
  %0
  %0
  Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
  x

  İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız