3,5/5 - 26 Kişi Yorum Yap
44,65 TL
72,0 TL %38
24 Saatte Kargo!
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Baştan Çıkarma Sanatı Kitap Açıklaması


Dünya Bestseller Listelerinde Aylarca 1 Numarada Kalmış "İktidar" Kitabı Yazarından

Herkesin en büyüz zaafı olan arzu ve zevki manipüle ederek isteklerinizi elde edin.

Baştan çıkarma gücü en etkili, en şaşırtıcı ve en hoş şeklidir. John F. Kennedy'nin kitleleri kendinen hayran bırakması, Cleopatra'nın Antonius'u avucunun içine alması bunun en güzel kanıtıdır.

"Güç Sahibi Olmanın 48 Yasası: İktidar" adlı kitabın yazarı şimdi de tarih boyunca baştan çıkarma sanatında ustalaşan karakterlerin başarıları ve başarısızlıklarını da konu alan, yepyeni bir kitapla karşımızda. Robert Greene aşk oyunlarıyla göz boyamayla, direnişi kırarak karşısındakini tamamen avucunun içine alabilmenin 24 kuralını gözler önüne seriyor.

Baştan Çıkarma Sanatı tarihin en büyük silahlarından biri olan sonsuz güce sahip olabilme şeklinin en güzel örneğidir.Sayfa Sayısı: 701

Baskı Yılı: 2012


Dili: Türkçe
Yayınevi: Altın Kitaplar

 

Puanlamalar
%30,8
%30,8
%26,9
%3,8
%7,7
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

04.12.2020

Okunması gerekir.

İnsan ilişkileri üzerine başarılı ve okunması gereken bir kitap.

03.12.2020

ÇOK BAŞARILI

Herkesin okuması gereken bir kitap

16.05.2019

Yok Artık Dedirten Bir Kitap

Yazarlarımıza göre tavlanamayacak , baştan çıkarılamayacak hiç bir bekaret sahibi insan yoktur. Yıllardan beri insanlar aslında baştan çıkarma işini bilerek veya bilmeyerek uygulamışlardır. Şansız olanların üstlerinde de uygulanmıştır. Benim en çok ilgimi çeken ve beni altüst eden sey; Aşk duygusunun insanları elde edememek , tatmin olmamak ve ona sahip olma arzusunun bir ürünü olduğudur. Size aşık olan bir insan , sizin köleniz olur.Tarihde insanlar bunu çok aşırı şekillerde kullanmışlardır. Kitap tarihte ki baştan çıkarma ustalarınıda çok iyi seçmiş ve konular üzerinden çok güzel örneklemiştir. Biraz yazısı ağır olan bu kitabı kendi hayatınızdaki karşı cinsle olan ilişkilerinizle bağdaştırarak daha iştah açıcı bir şekilde okuyabilirsiniz. Bu teknikler çok ahlak ve etik dışı teknikler ama işe yaradığından hiç şüphem yok. Teşekkürler idefix.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.