4/5 - 8 Kişi Yorum Yap
25,2 TL
36,0 TL %30
24 Saatte Kargo!
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Başka Bir Dünya Mümkün Kitap Açıklaması

SÜREKLİ “İYİ HİSSETMEK” ZORUNDA DEĞİLİZ.  

Bu kitap, “iyi hissetme”nin hayatın temel amacıymış ya da insanların asli göreviymiş gibi bize dayatıldığı günümüz dünyasına sadece bir eleştiri değildir. Aynı zamanda bir çözüm önerisidir.

Dalgalardan korkup çarşaf gibi bir deniz hayaliyle “iyi hissetme limanlarında çürüyen gemilere” dalgaların arasından şu temel soruyu sormak istedim:

 

“YA BU DALGALAR HİÇ DURMAZSA?”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

Puanlamalar
%37,5
%25
%37,5
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
Yorum Yap

16.08.2019

Davranışlarını Esnet

Birçok kişisel gelişim kitabı hep bilinenleri farklı anlatarak bize yeniden sunuyor. Ancak bu kitap çok farklı. Anda kalmayı başarmanız için otomatik pilotlardan kurtulmamız gerektiğini birçok uygulamayla öğretiyor. Anda kalmak her duyguyu kabullenmek ve yaşamak demek bir noktada. Hep iyi olmak ve güçlü durmak için duygularımızı maskelemeyi öğreniyoruz. Halbuki maskelemek aslında bastırılmışlık olarak karşımıza dikiliyor. Davranışlarımızı esneterek herşeyin daha farklı olacagını öğreneceğiniz bir kitap. Ve içindeki birçok uygulamayla birlikte başucu kitabı olmayı hakediyor.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.