35,1 TL
Standart Teslimat : 01 Temmuz - 04 Temmuz
100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Başı Sınuklar İçin Kılavuz Kitap Açıklaması

 

“Dünyaya düşmekle başı yarılanlar ve kalbi kırılanlar için bu kitap. Kalbin ışığını söndürmemek için bir kılavuz. Samimiyet ve ihtimamın olduğu yerde kalp kırıklığı vardır, bize insan olduğumuzu hatırlatır. Ne umdun, ne buldun, neyi kaybettin? Sevdiğimizden inciniriz... Bir şeyler daha güzel olsun diye düş kurduğumuz için dünya bizi yaralar.

İnsan neden okur? Bir dizeye yahut bir cümleye tesadüf edersiniz, dersiniz ki ‘İşte bu tam da benim yaşadığım ama adını koyamadığım o duyguyu anlatıyor!’ Yalnızlığınız bir anlığına uçar gider. Başka ruhlarla aranızda bir akrabalık bulursunuz. Çoğalır ve iyileşirsiniz. Başı Sınuklar İçin Kılavuz, birlikte iyileşme arzusuyla kaleme alınmış denemelerden oluşuyor. Her yazı, hem kendi ruhuma hem de başka yaralı ruhlara yazdığım birer mektup.”

İyiler yalnız değildir, birlikte iyileşelim.

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

27.12.2020

Gençler okumalı

Niçin okuduğumuz kadar neyi okuyacağınız da mühim

08.12.2020

Terapi gibi kitap

Gerçekten her satırında kelimeleri okurken sadece kelimeleri değil duygu ve düşüncenin birleşiminden doğan bir çabayı ve birikimi de okuduğumu düşünüyorum.Bazı yazılar normaldi. Birçok yazısı gerçekten güzel, ufuk açıcı ve bize yarenlik edecek kadar yakındı. Bazı yazıları gerçekten içimizde kalanı biz söylemiş gibi okuduk. Bazen de ihtiyacımız olanı duymak için dinliyormuş gibi okuduk.Her yönüyle tavsiye edilir.

30.10.2020

Tek Kelimeyle Muhteşem

Kemal Sayar'ın kaleminden her satırının altı çizilmesi gereken muhteşem bir eser. Kemal Sayar hoca sadece bir psikiyatri profesörü değil, aynı zamanda inanılmaz kültürü olan bilge bir kişilik. Hararetle okunmasını tavsiye ederim.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.