0/5 - 0 Kişi Yorum Yap
18,0 TL
30,0 TL %40
Standart Teslimat : 30 Kasım - 04 Aralık
50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava!

Barbie'nin Katli Kitap Açıklaması

Güzellik başa bela, hele başkalarının güzelliği olunca. Daha bebekken sevginin yemek anlamına geldiğini öğrenen Thenia yirmi üç yaşındadır ve sahip olduğu yüz yirmi kiloyu azaltmakla korumak arasında bocalamaktadır. Acaba sıkı bir rejim onu Barbie’ye dönüştürüp fena halde abayı yaktığı erkek güzeline kavuşturmaya yetecek midir? Yoksa, oyuncakçı dükkânlarındaki Barbie’leri toplayıp yok etmek belki iç rahatlatıcı bir eylem olabilir, ama Thenia’nın sorununa çözüm getirmesi beklenemez; hem zaten sevdiği genç de Thenia’ya yüz verecek gibi değildir. Fakat Barbie’nin Katli melodramdan çok komediye yakın bir yerde durmaktadır. Nitekim, ne kadar ümitsiz görünse de keyifli bir üslupla anlatılan bu aşk hikâyesi de beklenmedik bir mutlu sona ulaşır. 

 

Pop kültürünün güzellik idealleri ile kendi olduğu gibi hali arasında mutsuz ama umutlu bir genç kızın hayatından eğlendirici ve düşündürücü bir kesit. Arka planda: üniversite çevresiyle, gece hayatıyla, eşcinsellerin eylemleriyle harcıalem televizyon kanallarının reality show’ları ve gündelik dertleriyle tam günümüzün değilse de, mali kriz öncesinin “normal”, keyfi daha kaçmamış Atinası.

(Tanıtım Bülteninden)

 

Puanlamalar
%0
%0
%0
%0
%0
Sen de bu ürün hakkındaki fikirlerini paylaş!
x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.