Stokta Yok

Ürün geçici olarak temin edilememektedir

Bana Mutluluktan Bahset Kitap Açıklaması

 

“Bir gün yanında olmamı istediğin ama bunun imkânsız olduğu bir zaman gelirse gözlerini sıkıca kapat ve elini yüreğine götür. Ben senin gözkapaklarının ardındaki karanlıkta, kalbinin çarpıntısında olacağım. Ne zaman bir vapura binsen saçlarının arasından geçen rüzgâr değil, parmaklarım olacak. Okuduğun kitabın bir satırında ya da dinlediğin bir şarkının müziğinde nefes almaya devam edeceğim. Yağmurlu bir günde omzunu öpen yağmur damlası olabilirim. Belki de koklamak için uzandığın bir çiçeğin yaprağından havalanan kelebek olacağım. Sen ne kadar hissetmek istersen ben o kadar var olmaya devam edeceğim...

Yüreğinin perdelerini hiçbir zaman kapalı tutma. Aydınlığın içeri girmesine izin ver. Gülmek sana yakışıyor, yüzünü asma... Büyük zorluklara göğüs germiş insanların hakkıdır mutluluk. Anlatmaya değer günlerin, içinden geldiği gibi yaşadığın bir hayatın olsun. Gözlerini kapatıp benimle konuşmak istediğin zamanlar için güzel anılar biriktir.

Nerede olsa tanırım hüznü, bana mutluluktan bahset...”

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

Yorumlar

Bu ürüne yorum yapmak için giriş yapmalısınız

10.09.2019

Muhteşem

*****SPOILER İÇERİR*****

çok akıcı ve muhteşem bir kitap okurken hiç sıkılmadan bir solukta okuyup bitirmek istiyor insan okudukca insanın daha çok okuyası geliyor sürekli ilgi çekici gelişmeler yaşanıyor. Mutlu bir sonla bitmesini daha çok isterdim ama bazen mutlu bitmeyebiliyormuş keşke karakteri öldürmek yerine yaşatıp başka şekilde kurgulansaydı ama yinede yazarımızı ellerine kollarına sağlık çok akıcı ve çok güzel bir eser ortaya çıkarmış herkesin okumasını tavsiye ediyorum.

x

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanmış aydınlatma metnimizi okumak ve sitemizde ilgili mevzuata uygun olarak kullanılan çerezlerle ilgili bilgi almak için lütfen tıklayınız.